MASTER CHEFS 4 DOGS vol.15

Opublikowano: 19-04-2018

Nadchodząca edycja akcji Master Chefs 4 Dogs znów będzie pod znakiem gwiazd.
 
To już po raz piętnasty odbędzie się jedyna w Europie akcja kulinarno charytatywna na rzecz bezdomnych zwierząt, w której udział biorą najlepsi kucharze z całej Polski.
Organizatorem Master Chefs 4 Dogs jest Marcin Kaczmarek-Pielin, jeden z szefów kuchni z Poznania. Tym razem do udziału w MC4D zaprosił nie tylko kucharzy i szefów kuchni, nie tylko znanych z programów kulinarnych, ale również osoby znane z teatru, telewizji, showbiznesu, gwiazdy muzyki i kina. 
 
Wyjątkowa impreza, wyjątkowi goście to i miejsce wyjątkowe czyli przepiękny ogród jednych z najciekawszych restauracji na mapie Warszawy czyli Endorfina-Foksal oraz Restauracja Ambasada.
 
Niektórzy z zaproszonych gości uświetnią tą edycję MC4D swoimi występami, a niektórzy wraz z zespołem Marcina przygotują wyjątkowy poczęstunek. Prócz wielu potraw stworzonych specjalnie z tej okazję na gości czeka bar molekularny z drinkami i sorbetami, stacja z naleśnikami, wyjątkowa degustacja win i cydrów, a do trunków selekcja serów. 
Przy wspaniałych potrawach z kieliszkiem w dłoni będzie można nacieszyć również zmysł słuchu dzięki gwiazdom jakie zagrają koncerty, a będą to: Leszek Stanek, Marcin Czyżewski, Marcin Czerwiński i zespół KTO(Kogo To Obchodzi) z jednego z warszawskich liceów.
Szefowie kuchni MC4D vol.15:
 
Marcin Kaczmarek-Pielin
Liliana Filipiak
Robert Sowa
Artur Kokoszka
Adriana Marczewska
Bartłomiej Witkowski
Monika Ignaciuk
Patryk Dziamski
Marietta Marecka
Adam Hołoga
Agata Gwiazdowska
Kuba Korczak
Klaudia Budny
Tomek Jakubiak
Darek Kuźniak
Monika Kowalewska
Mariusz Szwed
Damian Marchlewicz
Ania Archacka-Siermińska
Marcin Cebulski
Skład szefów gościnnie zasili raper Vienio !
 
Bilet wstępu do nabycia w każdym sklepie zoologicznym w postaci karmy dla zwierzaków! 
 
Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane podopiecznym Fundacji Znajdki k/Radzymina.
 
Impreza jest realizowana dzięki wsparciu strategicznych partnerów akcji:
Endorfina-Foksal, Chefs Culinar, Dolina Noteci, Kitle.pl, Biotrem, BareFootWine, Ovy, Monin, Vitamix, Bonduell, Esturian, Ambasador92
 
Data: 28-05-2018
Miejsce: Restauracja Endorfina-Foksal
Start: Godz. 15:00