International CHEF Culinary Cup

Opublikowano: 12-02-2020

V Edycja Konkursu Kulinarnego International CHEF Culinary Cup

Z wielką przyjemnością zapraszamy na jubileuszową V edycję konkursu CHEF Culinary Cup, która odbędzie się podczas 24. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro i podobnie, jak w roku ubiegłym będzie to edycja międzynarodowa.

Organizatorem konkursu jest Nestle Professional przy wsparciu i pod patronatem Jerzego Pasikowskiego – korporacyjnego doradcy kulinarnego Nestle Polska S.A.

Finał konkursu odbędzie się 25 marca 2020 roku i będzie jednocześnie prezentacją nowej, czwartej już linii produktów marki CHEF.

CHEF Culinary Cup jest konkursem wyjątkowym, gdyż uczestnicy mogą przygotować pracę konkursową w postaci dowolnego dania głównego bez praktycznie żadnych ograniczeń produktowych i kulinarnych. Umożliwia to wyjątkowy arkusz ocen stworzony na podstawie arkusza jednego z największych światowych konkursów kulinarnych, jakim jest z pewnością S.Pellegrino Young Chef.

Wszystkie opisane zasady regulaminowe i międzynarodowe jury pod przewodnictwem Jerzego Pasikowskiego tworzą niepowtarzalną atmosferę oraz klimat tego konkursu, który zyskuje coraz większe zainteresowanie, znaczenie i prestiż w środowisku kucharzy oraz szefów kuchni.

Serdecznie zapraszamy!

International CHEF Culinary Cup 2020 – regulations

Personal data of the Participant – International CHEF Culinary Cup edition 2020