Akademia Hamilton Beach w Polsce!

Opublikowano: 27-09-2017

Od wieków ludzie szukają sposobów, które pozwolą lepiej i łatwiej funkcjonować w codziennym życiu. Między innymi dzięki Hamilton Beach jest to możliwe. Profesjonaliści na co dzień pracujący w restauracjach, hotelach, kawiarniach i barach od lat wybierają niezawodne i trwałe urządzenia tej marki.

Hamilton Beach jest niekwestionowanym liderem na rynku amerykańskim jak i światowym. Od ponad 100 lat nieprzerwanie dostarcza wysokiej jakości i innowacyjne produkty. 

IMG_7397

W Gastro Magic Service produkty marki Hamilton Beach można poznać od A do Z.

Wypróbuj… 

Pierwsza na świecie Akademia Hamilton Beach znajdująca się w siedzibie Wypożyczalni oferuje szeroki zakres szkoleń dla personelu gastronomicznego, przyszłych barmanów i baristów. Tu też można zobaczyć i przetestować wszystkie produkty, czy wziąć udział w pokazie najnowszych modeli.

Wypożycz… 

Blendery i wyciskarki marki Hamilton Beach są w ofercie GMS od dawna. To chyba najlepszy dowód na to, że są niezawodne, profesjonalne, mocne i intuicyjne. Skoro sprawdzają się wypożyczalni, sprawdzą się wszędzie. 

Kup…

W www.123gastro.pl,  o którym już pisaliśmy można kupić również produkty Hamilton Beach. Dlaczego warto zrobić zakupy właśnie tam? Jest jeden kardynalny argument. Są one w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kontakty: 

Akademia Hamilton Beach icegastro@icegastro.pl

Wypożyczalnia gms@gastrowypozyczalnia.pl 

Zakupy zakupy@gastrowypozyczalnia.pl 

hb