APERITIVO – ZIOŁOWY BEFORE PARTY Z MARTINI

Opublikowano: 21-02-2017

Sobotnie wyjście w miasto rozpocznij na Aperitivo, czyli ziołowym rozbiegu imprezowym
w Wodzie Ognistej!

Ekipa koktajl baru Woda Ognista, przygotowała nie lada gratkę dla każdego, kto w sobotę 25 lutego planuje wyjść w miasto. Tego dnia, przez dwie godziny (od 17:00 do 19:00), goście Wody Ognistej będą mogli wprawić się w pogodny nastrój uczestnicząc w pełnym atrakcji Aperitivo w iście włoskim klimacie. A przy wyjściu dostaną opaski uprawniające do darmowych drinków w klubach partnerskich Martini!

O co chodzi?

Każdy kto odwiedzi Wodę Ognistą 25 lutego między 17:00 a 19:00 będzie mógł wykupić za 49 zł pakiet 3 koktajli przygotowanych na bazie Martini Riserva Speciale: 1 klasyczny włoski aperitif/digestif oraz 2 specjalne autorskie koktajle. W ramach pakietu (bez dopłaty) dostępny będzie także bufet obfity w skomponowane do koktajli przekąski.

 Ale to nie wszystko!W trakcie wieczoru APERITIVO – ZIOŁOWY BEFORE PARTY Z MARTINI ekipa Wody Ognistej przeprowadzi warsztaty koktajlowe podczas których goście dowiedzą się m.in.:

  • Czym jest aperitif i digestif?
  • Jakie są właściwości ziół w alkoholach?
  • Co ma wspólnego polskie zamiłowanie do nalewek i ziół z włoską miłością do amaro i wermutów?
  • Jak w domu stworzyć ciekawy sezonowy koktajl dla swoich gości?
  • Jak wykorzystać wermut aby zmieszać koktajl, który świetnie pasuje do kolacji z przyjaciółmi?

Jakby tego było mało, każdy z uczestników wieczoru, który odznaczy się w Wodzie Ognistej w social media z użyciem hashtagów #zacznijzmartini, #playwithtime #martiniaperitivo #wodaognista dostanie opaskę uprawniającą do wejścia do dwóch klubów partnerskich Martini, w których goście otrzymają powitalne drinki.

Zapraszamy!

Rezerwacje:
22 258 14 41
info@wodaognista.com

***

Woda Ognista to koktajl bar inspirowany połączeniem złotej ery koktajli ze smakami Warszawy z lat 20-tych i 30-tych oraz współczesnymi trendami. Autorskie koktajle podawane są w kreatywny sposób, a na gości czekają zapomniane klasyki oraz wybór kilkuset alkoholi. To wszystko serwowane
w towarzystwie wyśmienitych „polskich tapasów” oraz dań a’la carte. Za konceptem miejsca stoi
4 przyjaciół – utytułowanych, pełnych pasji barmanów.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/pg/WodaOgnistaBar/