Arte Culinaria Italiana !

Opublikowano: 07-10-2017

XIII Konkurs Włoskiej Sztuki Kulinarnej „Arte Culinaria Italiana „ odbędzie się  w dniach 9 -11 marca 2018 roku w Hotelu Blue Diamond Active SPA ****  w Trzebownisku koło Rzeszowa.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie dwuosobowe ekipy kucharzy ,   a Sponsorów do zaprezentowania swoich produktów. Jak w każdej edycji konkursu , w trakcie trwania konkursu dla profesjonalistów, odbywać się będzie atrakcyjny dla oglądających- konkurs dla celebrytów.  Tym razem Gwiazdy wystąpią w duetach. Przypomnijmy także , iż kucharze z Hotelu Blue Diamond zajęli III miejsce na podium w tegorocznym konkursie, a podczas przyszłorocznej edycji konkursu będą współorganizatorami i gospodarzami wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do nowoczesnego, wyróżniającego się oryginalną architekturą i uhonorowanego wieloma prestiżowymi nagrodami hotelu Blue Diamond Active SPA**** który znajduje się zaledwie 5 minut jazdy od lotniska w Jasionce i 10 minut od centrum Rzeszowa. Hotel oferuje Gościom jedyny w Polsce basen z wbudowanym drink barem, ekskluzywną strefę SPA & Wellness, bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne oraz liczne atrakcje dla całej rodziny. Wnętrza hotelu zostały urządzone w wyrazistych barwach i zaprojektowane w taki sposób, by połączyć komfort wypoczynku z nowoczesnym designem. 
W Strefie Relaksu Goście mogą nieodpłatnie korzystać z unikalnego basenu z systemem hydromasaży i wbudowanym drink barem, a także kompleksu saun   i łaźni, tepidarium oraz siłowni. Na osoby pragnące zadbać o urodę i dobre samopoczucie czeka bogaty wybór zabiegów pielęgnacyjnych, rytuałów i masaży, a dla najmłodszych przygotowano Diamentowy Kącik Malucha, małpi gaj na świeżym powietrzu oraz brodzik ze zjeżdżalnią przy basenie. https://www.facebook.com/BlueRzeszow/

www.bluediamondhotel.pl

panorama

Wkrótce przedstawimy więcej szczegółów wydarzenia wraz z regulaminem konkursowym, prezentacją naszych wspaniałych sponsorów oraz patronów medialnych.

Giancarlo Russo / Sławomir Barczak 
Organizator / Dyrektor Hotelu