Chefs Only 2018!

Opublikowano: 02-10-2018

Spotkanie branży HoReCa w ramach obchodów Światowego Dnia Szefów Kuchni  

15.10.2018 Pałac Mierzęcin

Pierwsze głośno komentowane przez media i jedno z najbardziej pożądanych w branży wydarzeń odbyło się w Mikołajkach  w październiku 2014  pod hasłem Chefs Only.  Od tego czasu grupa szefów kuchni i cukierni z całej Polski spotyka się co roku, aby w swobodnej atmosferze wymieniać doświadczenia i umacniać relacje.

Dlaczego branża pokochała Chefs Only?

Tak jak podczas poprzednich edycji będzie czas na wspólne konkurencje zespołowe i rywalizację oraz na wspólne gotowanie w grupach, służące wymianie doświadczeń. To jedyna taka impreza w Polsce, na której jednocześnie spotyka się tylu wybitnych szefów kuchni i cukierni.  W tym roku w wydarzeniu pierwszy raz będzie uczestniczyć delegacja szefów kuchni z Kijowa. 

Gospodarzem wydarzenia jest Pałac Mierzęcin na czele z Tomaszem Schulzcem, dyrektorem Pałacu Mierzęcin i Dawidem Łagowskim, szefem kuchni restauracji Destylarnia. 

Organizatorem Chefs Only jest Marketing&More i Aneta Tyczyńska. 

Zapraszam także do objęcia patronatem medialnym Chefs Only. 

Proponuję: 

  • Stanowisko promocyjne lub miejsce na banner
  • Miejsce na wieczornej gali dla przedstawiciela firmy
  • Logo wyświetlane na materiałach promocyjnych podczas gali
  • ¼ strony reklamy w materiałach drukowanych w „akademii kulinarnej” w wydaniu październikowym na reklamę portalu/czasopisma

Oczekiwania:

  • Zamieszczenie przesłanej informacji prasowej na fanpage portalu branżowego/czasopisma na fb  oraz na stronie internetowej 
  • Zamieszczenie relacji z wydarzenia ( artykułu przesłanego przez organizatora lub własnego podsumowania przedstawiciela Państwa redakcji ) na fanpage na fb oraz stronie internetowej. Relacja powinna zawierać logo wydarzenia oraz Pałacu Mierzęcin.