Dzień Czystego Stołu

Opublikowano: 05-03-2018

6 marca przypada jedno z niekonwencjonalnych i mało znanych świąt – Dzień Czystego Stołu. Jest to zatem dobra okazja, by przypomnieć, że doskonałej jakości stoły, a także niezawodne środki chemiczne do ich czyszczenia można zakupić w sklepie 123gastro.pl

Higienę będzie bardzo łatwo zachować, kupując jeden z wielu dostępnych modeli stołu przyściennego z szafką i drzwiami suwanymi. Wykonane z niezawodnej i łatwej w utrzymaniu czystości stali nierdzewnej. Dodatkowo wzmocnione profilem stalowym, a obecnie w obniżonej o 25% cenie. W każdej czystej kuchni z pewnością sprawdzi się skręcany, niezawodny, prosty stół roboczy Hendi. Model do samodzielnego złożenia również jest wykonany ze stali nierdzewnej. Można go zakupić w doskonałej cenie i w kilku rozmiarach do wyboru. 123gastro.pl posiada w swojej ofercie także stoły ze zlewem, ze zlewem i półką, a także bardziej złożoną opcję, jaką jest choćby stół ze zlewem dwukomorowym, półką i blatem roboczym z boku. Jednym słowem, cokolwiek jest potrzebne do wyposażenia zaplecza kuchennego, z całą pewnością znajduje się w zasobach sklepu internetowego ze sprzętem gastronomicznym. 

W dobrze prowadzonych kuchniach Dzień Czystego Stołu jest obchodzony z pewnością codziennie. Sprawę ułatwiają doskonałej jakości środki chemiczne. Przy kolejnych zakupach warto rozważyć zatem zaopatrzenie się w profesjonalny preparat do nabłyszczania i polerowania stali Hendi. Na stronie 123gastro można przeczytać, że jest to środek przeznaczony do mycia, pielęgnacji i konserwacji powierzchni urządzeń wykonanych ze stali szlachetnej. Skutecznie usuwa tłusty brud, ślady palców oraz kurz. Również Stalgast ma doskonały środek do pielęgnacji stali, który usuwa kurz, tłuszcz, ślady palców, delikatnie nabłyszcza i pozostawia połysk bez smug. Stoły wykonane z innego tworzywa (choćby te na sali restauracyjnej) oraz cały lokal nietrudno utrzymać w czystości, dzięki wielu innym, higienicznym środkom. Serdecznie polecamy!