EXPO SWEET już odliczamy dni !

Opublikowano: 05-02-2017

W dzisiejszych czasach największe pieniądze daje dostęp do wiedzy. Dlatego warto skorzystać wyjątkowej okazji wzbogacenia swojej wiedzy gastronomicznej i odwiedzić najsmaczniejsze targi w Polsce – Expo Sweet. Odbędą się one w dniach 26 lutego – 1 marca w Warszawie, przy ul. Marsa 56. 

Wiele prezentowanych na Expo Sweet surowców i maszyn jest przeznaczonych dla lokali typowo gastronomicznych, które na poważnie traktują słodszą część swojej oferty. Dzięki rozwiązaniom dostępnym tylko na Expo Sweet, można również poszerzyć ofertę swojego lokalu o produkty, których nie będzie mieć konkurencja. To bardzo ważne, bo dziś sukcesy odnoszą ci, którzy potrafią zaoferować coś nowego i unikalnego. Na Expo Sweet na pewno znajdziecie ogrom inspiracji, które będzie można przekuć na wymierne zyski.

Targi mają rekomendację Fundacji Klubu Szefów Kuchni, Stowarzyszenia Kucharzy Polskich oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni. Uczestniczą w nich wybitni cukiernicy, ale także najlepsi polscy szefowie kuchni.

Szczególnie zapraszamy na wtorek, 28 lutego, kiedy to odbędzie się słodki konkurs przeznaczony dla restauracji – Mistrzostwa Polski w Przygotowaniu Deseru. Patronem medialnym Mistrzostw jest News Gastro, a talerze i wyposażenie dostarcza wypożyczalnia Gastro Magic Service.

Wszyscy nasi Czytelnicy mogą bezpłatnie pobrać karty wstępu na targi, wystarczy zarejestrować się na tej stronie:

 http://exposweet.pl/rejestracja-goscia

 A gdy już będziecie Państwo na Expo Sweet, zapraszamy do stoisko Gastro Magic Service , które będzie zlokalizowane w hali A (nr 83A)

sweetexpo