GMS – Dobry kompan na event

Opublikowano: 29-01-2018

Imprezy z GMS

Każde wydarzenie, na którym pojawiają się zaproszeni goście wymaga zorganizowania odpowiednich, adekwatnych do rangi warunków. Dotyczy to kwestii usadowienia wszystkich, zapewnienia sprawnej logistyki i łatwej dostępności do poczęstunku w wersji bankietowej lub zapasu zastawy i szkła w eleganckiej opcji zasiadanej.  Bez względu czy mamy do czynienia z piknikiem, czy też z uroczystą galą – zawsze warto wesprzeć się sprawdzonym partnerem. Najlepiej takim, który wypożyczy niezawodny sprzęt, ale też wesprze swoim doświadczeniem, dzięki czemu realnie pomoże w uniknięciu nieprzewidzianych problemów. Gastro Magic Service to w Polsce największa wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego, cateringowego, konferencyjnego i piknikowego. Warto sprawdzić, czy to dobry kompan na każdy event.

Zorganizuj piknik

Jeśli masz łąkę, ogród lub inny utwardzony kawałek przestrzeni – to wystarczy. Gastro Magic Service przywiezie absolutnie wszystko: namioty wraz z podłogami, parasole, komplety piwne, a nawet leżaki. Zbudowany zostanie bar, ustawione stoły bankietowe, a wszystko zostanie przykryte obrusami. W utrzymaniu porządku pomogą śmietniki i popielnice, a jednorazowe sztućce i naczynia ułatwią sprzątanie po evencie. GMS przywozi na piknik rzecz jasna również grille węglowe lub gazowe wraz z akcesoriami, których ofertę można sprawdzić na stronie WWW lub kontaktując się z przedstawicielem. Co ciekawe, firma jest przygotowana na wypożyczenie sprzętu na pikniki nawet na 10.000 osób.

Zbuduj kuchnię od podstaw

Jeśli organizujesz catering w miejscu, którego logistyka i wyposażenie nie pozwala na sprawne obsłużenie gości – zamiast rezygnować, połącz siły z GMS. W swojej ofercie posiadają całe wyposażenie zaplecza kuchennego: piece konwekcyjno – parowe z podstawami, piece do pizzy, szafy grzewcze, bankietowe, chłodnicze. Przywiezione zostaną stoły i cały sprzęt: wok i kuchenka indukcyjna, krajalnica oraz garnki i całe drobne wyposażenie. Nie zabraknie też wózków kelnerskich, hot boxów oraz wszystkiego, co potrzebne, by zbudować od podstaw kuchnię, obsługującą dowolny event w każdym miejscu w Polsce.

Zaproś na elegancki bal

Eleganckie stoły i wygodne krzesła nakryte wysokiej jakości tekstyliami, wokół których krąży profesjonalny zespół obsługi w jednakowych kostiumach. Na stołach piękne szkło i z najwyższej półki porcelana i sztućce. Z GMS będziesz gotów przyjąć najwytworniejszych gości, którzy z uwagi na pełnioną funkcję, wymagają specjalnego traktowania. Jeśli Twoja restauracja nie posiada wystarczająco wysokiej klasy akcesoriów, zleć tę część organizacji wydarzenia specjalistom z GMS. Jak sami deklarują: posiadają najlepszy i największy wybór zastawy stołowej […] i współpracują z wieloma uznanymi na rynku producentami, w tym między innymi: Rosenthal, Versace, Villeroy&Boch, Chef&Sommelier, Steelite, Open Up, Spiegelau, Riedel, Robbe&Berking, Hepp, St James, Zenix, Hamilton Beach, Unox.

Zajmij się eventem kompleksowo

Jeśli organizujesz wydarzenia artystyczne, często zdarza się, że zleceniodawca wymaga kompleksowej opieki. Z GMS to proste, ponieważ dowiezie i pomoże w rozłożeniu wszystkiego, co w takich sytuacjach niezbędne. Czego potrzebujesz? Stoły, krzesła, mównica, mobilna szatnia z numerkami, parawany, dywany, a może meble ratanowe? Możesz swojemu klientowi podpowiedzieć organizację pokazu live cooking lub dodatkowe atrakcje, jak choćby czekoladowe fontanny. Możliwości jest naprawdę wiele, a współpraca na tyle sprawna, że nie wpłynie na przebieg i stopień trudności organizacji eventu. Dobrze pamiętać, że Gastro Magic Service posiada ponad 30 samochodów, które nieustannie krążą po całym kraju i Unii Europejskiej. Przywiozą i odbiorą sprzęt, a jeśli trzeba: pomogą w jego montażu i doradzą w każdej kwestii, związanej z organizacją eventu o dowolnym charakterze. 

http://gastrowypozyczalnia.pl/pl/