GMS na karnawał

Opublikowano: 07-01-2021

Wypożyczalnia Gastro Magic Service zaprasza wszystkich planujących imprezy karnawałowe  i podaje 6 powodów, dla których warto skorzystać z ich usług.

  1. Wypożycz czyste, oddaj brudne.

To bardzo wygodne rozwiązanie sprawia, że oszczędzamy czas i energię. Wystarczy wyresztkować porcelanę, wylać płyny ze szkła, zapakować w pojemniki, w których zostały dostarczone i oddać.  

  1. Zamów transport w dowolne miejsce.

Stoły, krzesła, porcelana i reszta zamówienia nie zmieszczą się na służbowe auto. To żaden problem! GMS dostarczy, a później odbierze z dowolnie wskazanego miejsca w Polsce, a nawet Europie.

  1. Zamów usługę wniesienia.

Usługę transportu można połączyć z wniesieniem. Taka pomoc będzie idealna, jeżeli akurat nie ma w domu silnego mężczyzny.  

  1. Wypożycz wszystko w jednym miejscu.

GMS to największa wypożyczalnia w Polsce. Imponujące są zarówno ilości jak i różnorodność asortymentu. Szkło, porcelana, sztućce, stoły, krzesła, obrusy, sprzęt kuchenny i wiele innych.

  1. Kup przy okazji lód

Składając zamówienie w Wypożyczalni można jednocześnie zamówić lód z Ice Gastro Magic. Dostawę można połączyć z transportem sprzętu luz zamówić oddzielnie. W ofercie lód kruszony, mała i duża kostka, a nawet suchy.