GMS – specjalista od gaszenia „pożarów”

Opublikowano: 21-12-2017

Stół świąteczny

Święta pod kontrolą! 

Okres świąteczno – noworoczny to dla całej branży HORECA czas wzmożonej pracy, związanej z organizacją spotkań wigilijnych, bożonarodzeniowego cateringu i balu sylwestrowego. Bywa, że nawał i tempo pracy prowadzi do nieprzewidzianych braków w wyposażeniu w profesjonalny sprzęt gastronomiczny, czy zastawę stołową. Dobrze w takich sytuacjach pamiętać o Gastro Magic Service.

Wszędzie i do każdego

Z całą pewnością kluczowe dla branży znaczenie ma fakt, że GMS pracuje w systemie całodobowym, co zdecydowanie ułatwia odbiór i zwrot sprzętu o dowolnej porze. W tym gorącym okresie jest to ogromne ułatwienie, które pozwala na zachowanie priorytetów organizacji pracy. Dodatkowo, ponad trzydzieści samochodów krąży po całym kraju, by każdy klient otrzymał zamówiony sprzęt w pożądanym czasie. I naprawdę nie ma znaczenia, jak daleko jest zlokalizowany punkt docelowy – GMS dociera po prostu wszędzie. I do każdego – co mocno podkreślają przedstawiciele wypożyczalni. Dlatego z ich pomocy można skorzystać przy organizacji dużego eventu na tysiące osób, jak i podczas kameralnego wesela, jakich przecież jest niemało w okresie świąt i Nowego Roku.

20171023_113439

Kalejdoskop możliwości

Oferta wypożyczalni została tak przygotowana, by zaspokajać potrzeby na sprzęt gastronomiczny na imprezy o właściwie każdym charakterze. W okresie świąt będą to zatem wigilie firmowe, plenerowe i organizowane w lokalach imprezy integracyjne, wesela oraz zabawy sylwestrowe i karnawałowe. Każda z okoliczności to doskonała szansa na przyzwoity obrót, a przecież im więcej uczestników, tym lepiej. Inwestowanie w zakup sprzętu to najczęściej nieopłacalne mrożenie kapitału i wypożyczalnia w takiej sytuacji staje się najlepszym rozwiązaniem. Zwłaszcza, że GMS posiada największy wybór zastawy stołowej i sprzętu kuchennego. W zależności od priorytetów i klasy wydarzenia można wypożyczyć sprzęt takich marek, jak np.: Rosenthal, Versace, Villeroy&Boch, Chef&Sommelier, Steelite, Open Up, Spiegelau, Riedel, Robbe&Berking i wiele innych.

Stół szaro-pomarańczowy 1

Niezapowiedziany gość…

Wieczerza wigilijna to w wielu domach jedyna w roku okazja, by światło dzienne zobaczyła skrzętnie chowana „świąteczna” zastawa stołowa. GMS z przyjemnością pomaga w sytuacjach, kiedy okazuje się, że jednak brakuje eleganckiego szkła, świeczników, talerzy, sztućców, a nawet stołów i krzeseł. Zamiast dokupować na tzw. jeden raz – zdecydowanie taniej jest wypożyczyć naczynia w takim samym stylu, jak te domowe. W wyborze zawsze pomagają specjaliści, którzy czekają na kontakt. Z ich pomocą święta z pewnością będą tak wesołe, jak i szczęśliwe. Czego serdecznie Państwu życzymy!

Redakcja NewsGastro