Hotel Meeting – konferencja dla branży

Opublikowano: 13-10-2017

Właściciele, dyrektorzy i menadżerowie hoteli, oraz dostawcy towarów i usług dla branży HoReCa spotkają się już 24. października w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Przed nimi dzień pełen inspirujących prelekcji, merytorycznych dyskusji, rozmów z potencjalnymi klientami i ekspertami rynku HoReCa. Wszystko w ramach jesiennej edycji konferencji Hotel Meeting 2017.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję wysłuchać aż 12 inspirujących prelekcji ekspertów z branży, którzy powiedzą o: radzeniu sobie z sytuacjami kryzysowymi w hotelarstwie, aspektach prawnych związanych z prowadzeniem hotelu, zarządzaniu przychodami w ramach Revenue Management, efektywnym zarządzaniu personelem, czy skutecznych działaniach marketingowych. Nie zabraknie przykładów success story i branżowych porażek. Autor najlepszego wystąpienia otrzymała tytuł – „Expert Hotel Meeting 2017”.

Nieodłącznym elementem konferencji jest formuła Business Speed Dating, która wdarła się przebojem do biznesowego świata. Szybkie, bezpośrednie spotkania dostawców produktów i usług z osobami, które odpowiadają za zakupy po stronie klienta cieszą się coraz większą popularnością.

„Swój udział w Business Speed Dating zgłosiło ponad 45 kupców. Wśród nich są przedstawiciele sieci dużych hoteli oraz hotelarze, którzy wcześniej nie uczestniczyli w naszej konferencji” – wyjaśnia Rafał Krzycki, organizator konferencji Hotel Meeting oraz pomysłodawca i organizator formuły Business Speed Dating w Polsce. I dodaje: „Obie strony korzystają. Dla kupców to wielka oszczędność czasu i szansa na nawiązanie kontaktów biznesowych. Dostawcy nie tracą czasu i pieniędzy na podróże po kraju, mogą przedstawić swoją ofertę wielu potencjalnym klientom”

Kupcy, którzy dołączyli do Business Speed Dating wezmą udział w konkursie „Professional Buyer”, którego ideą jest promowanie dobrych relacji na linii kupiec-dostawca. Oceniane będą zaangażowanie i profesjonalizm właścicieli i menadżerów hoteli: wymiana danych kontaktowych, szczegółów ewentualnej współpracy oraz decyzyjność – czyli wszystko co jest niezbędne przy tego typu rozmowach handlowych. 

Podczas konferencji statuetkę „The Best Innovation” odbierze firma Print Resort, oferująca hotelarzom narzędzie on-line do sprawnego kontaktu z drukarnią i zarządzania logistyką wydruków. „Do konkursu zgłosiły się firmy m.in. z takich branż jak: wyposażenie wnętrz, oprogramowanie, sprzęt audio/video czy architektura. Laureata wybrali kupcy, którzy zgłosili się do Business Speed Dating. Wybór nie był łatwy” – tłumaczy Rafał Krzycki.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na www.hotele.bsdpoland.pl