IV mistrzostwa Polski w potrawach z jesiotra

Opublikowano: 24-01-2018

IV mistrzostwa Polski w potrawach i kawiorze z jesiotra to cykliczna impreza kulinarna, która corocznie przyciąga wybitnych reprezentantów restauracji i hoteli z całego kraju. Całodniowa rywalizacja wyselekcjonowanych, dwuosobowych zespołów przygotowujących królewskie potrawy z jesiotrem w roli głównej jest gwarancją popisów kulinarnych na najwyższym poziomie. Zespoły będą oceniane przez uznanych szefów kuchni:  Adama Dmyterko i Jerzego Pasikowskiego. Gościem specjalnym wydarzenia będzie natomiast Ewa Wachowicz. Mistrzostwa, które odbędą się 10 marca br. w czterogwiazdkowym Hotelu Atut, po raz pierwszy zostały częścią Kulinarnego Pucharu Polski 2018. Zwycięzcy konkursu otrzymają zaproszenie na wielki finał KPP podczas Międzynarodowych Targów Gastronomii POLAGRA GASTRO.

Hotel Atut**** jest położony nad malowniczym Jeziorem Licheńskim w Licheniu Starym (woj. wielkopolskie) w bezpośrednim sąsiedztwie największej bazyliki w Polsce. Do dyspozycji gości jest łącznie 125 komfortowych pokoi oraz dwa apartamenty. Hotel Atut to największe centrum konferencyjne w Wielkopolsce, które już po raz czwarty będzie gospodarzem i współorganizatorem mistrzostw Polski w potrawach i kawiorze z jesiotra. Jesiotr jest lokalnym specjałem Hotelu Atut oraz symbolem wspaniałego smaku w restauracji Yesiotr. 

Sponsorami głównymi wydarzenia zostali Dajar, Lexus, Deutsche Bank, GastroMagic oraz Sobrino. Patronat honorowy objął m.in. Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak.

Do pobrania:

Regulamin 

Informacja o nagrodach

Więcej informacji:

http://jesiotrikawior.pl/

https://www.facebook.com/hotelatut/