Jesień – jak się ogrzać?

Opublikowano: 31-10-2017

Lato w tym roku nie rozpieszczało. Za to jesień sprawuje się zacnie. Ta Polska i złota zachęca do wykorzystania pleneru. Lepiej jednak pomyśleć o zapewnieniu komfortu termicznego naszym gościom. Do niedawna jedyne urządzenie, którym się mogliśmy wspomagać były tzw. grzybki grzewcze. Wraz ze wzrostem popytu, rośnie kreatywność podaży.  Szeroki asortyment w tym zakresie oferuje Wypożyczalnia Gastro Magic Service. 

Jest klasyka gatunku, czyli elektryczne parasole grzewcze, które są lekkie, bezwonne, bezdźwiękowe, stabilne i posiadają wydajną lampę halogenową. 

Rewelacyjne do stworzenia palarni przed wejściem, w ogrodzie lub na tarasie są popielnice grzewcze, których nowoczesny kształt i żarnik w kolorze czerwonym osłonięty czarną siatką stanowi atrakcyjny i estetyczny element scenografii.  Dodatkowym ich atutem są łatwo wyjmowane pojemniki i idealna wysokość (110 cm).

Na koniec zostawiliśmy najlepsze. Według nas, to prawdziwy hit! Stoliki koktajlowe grzewcze. Można je stosować wewnątrz i na zewnątrz, mają metalowe blaty o średnicy 60 cm i wygodne podpórki pod nogi. Stoliki są standardowej wysokości 110 cm. 

Zrzut ekranu 2017-10-31 o 21.17.54

Co najważniejsze wszystkie te urządzenia można podłączyć do zwykłego gniazdka (napięcie 220-240V).  

Szczegóły: www.gastrowypozyczalnia.pl