Kongres Szefów Kuchni 2017

Opublikowano: 25-09-2017

Kongres Szefów Kuchni to największe spotkanie Szefów Kuchni w Polsce. W tym roku odbędzie się ono 11 października 2017. Tego dnia w Warszawie spotka się ponad 1.000 szefów z całej Polski.  

W programie wydarzenia znajdą się, wystąpienia na tematy związane z marketingowym wymiarem menu, modnymi dietami, negocjacjami, finansami i food cost’em, zarządzaniem zespołem, a także inspirujące wystąpienie Marka Kamińskiego, polarnika, podróżnika i filozofa. W trakcie Kongresu odbędą także dwie ważne dla branży debaty ekspertów, w których udział wezmą doświadczeni szefowie kuchni. 

fot.Agata.Dabrowska.maciaga.pl_0546

Kongres ma charakter zamknięty i mogą w nim wziąć udział jedynie zarejestrowani uczestnicy, którzy będą mieli możliwość:

  1. wysłuchania ciekawych prelekcji;
  2. wzięcia udziału w grze sytuacyjnej z nagrodami – Magiczny Targ, więcej: http://kongresszefowkuchni.pl/konkursy;
  3. przeprowadzenia rozmów z dostawcami;
  4. wzięcia udział w warsztatach produktowych.

Wyjątkiem w tym roku będą debaty, które będzie mógł obejrzeć każdy, kto tego dnia zasiądzie przed komputerem. Transmisje będą prowadzone na żywo na profilu kongresu na facebook’u: https://www.facebook.com/kongresszefowkuchni/

  1. Transmisja debaty „Trendy społeczne a gastronomia. W jaki sposób przygotować się na nadchodzące zmiany społeczne i rynkowe.” o godzinie  10:40.
  2. Transmisja debaty „Relacje pracownik – pracodawca. Co zrobić by w gastronomii działo się lepiej.” o godzinie 14:55.

fot.Agata.Dabrowska.maciaga.pl_0454

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Selgros Cash&Carry oraz Transgourmet.  Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego oferująca pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Transgourmet dostarcza pełen asortyment spożywczy i przemysłowy dla gastronomii, hotelarstwa oraz punktów zbiorowego żywienia.

Szczegółowy program Kongresu: http://kongresszefowkuchni.pl/program.

Udział dla Szefów Kuchni i ich Zastępców jest nieodpłatny. Rejestracja jest obowiązkowa. Rejestracja możliwa jest jedynie dla szefów kuchni i ich zastępców posiadających zaproszenia.

Zapraszamy do rejestracji udziału: http://kongresszefowkuchni.pl/zarejestruj-sie

Zdjęcia – Agata Dąbrowska

fot.Agata.Dabrowska.maciaga.pl_1139