Konkurs kulinarny IT Fit -przygotuj potrawę i wygraj!

Opublikowano: 13-06-2017

Firma EACTIVE organizuje konkurs „IT Fit” na zdrowy posiłek do pracy! Dbasz o zdrowe odżywanie i masz pomysł na potrawę, która idealnie nada się do spożycia w pracy? Postaw na kreatywność i spróbuj urozmaicić swoją dietę – masz szanse wygrać atrakcyjne nagrody. 

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować wybrane danie i przesłać na adres konkurs@eactive.pl

  • przepis składający się z listy składników i opisu sposobu przyrządzenia potrawy,
  • nazwę potrawy,
  • 1-3 zdjęcia potrawy, 
  • informacje o czasie przygotowania, 
  • swoje imię i nazwisko. 

Dodatkowo uczestnicy zobowiązani są do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, a także umieszczenia dowolnego komentarza na podstronie konkursowej na stronie Organizatora https://www.eactive.pl/. Prace należy przesyłać do 30 lipca 2017 roku. Następnie zwycięzcy zostaną wyłonieni poprzez głosowanie, które odbędzie się na stronie organizatora. Trzy osoby, które otrzymają największą liczbę głosów zdobędą atrakcyjne nagrody – będzie to bon do sklepu ze zdrową żywnością Zdrowa Żywność 24 o wartości 500 zł za zajęcie pierwszego miejsca, bon do wspomnianego sklepu o wartości 200 dla osoby z drugim miejscem, a także książka autorstwa Macieja i Karoliny Szaciłło „Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem. Szybkie i zdrowe dania do pracy” za zajęcie trzeciego miejsca. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału! Przed wysłaniem pracy należy zapoznać się z regulaminem konkursu dostępnym w tym miejscu: https://www.eactive.pl/pozycjonowanie/news/czas-na-konkurs-kulinarny-badz-fit-w-pracy-i-wygraj-nagrody/ . Zgłoszenie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.