KUKBUK – światowa premiera książki Jamiego Oliviera!


Opublikowano: 22-08-2017

KUKBUK jako jeden z trzech polskich tytułów został zaproszony na światową premierę nowej książki Jamiego Oliviera!

Magazyn kulturalno-kulinarny KUKBUK jako jeden z trzech polskich tytułów został wybrany i zaproszony na światową premierę nowej książki kulinarnego rewolucjonisty – Jamiego Olivera, zatytułowanej „5 składników. Gotuj szybko i łatwo”. Premiera, w której weźmie udział Daria Pawlewska, redaktorka naczelna i wydawczyni magazynu KUKBUK, odbędzie się 24 sierpnia w Londynie. 

 

Na spotkanie prasowe do Londynu zostali zaproszeni dziennikarze z całego świata. Polskę reprezentują tylko trzy tytuły: jedno medium on-line oraz dwa drukowane, w tym KUKBUK. „Czujemy się wyróżnieni, bo z podobną pasją jak Jamie Oliver tworzymy nasze wydawnictwo. Od lat podziwiamy jego ambitne projekty, które uświadamiają ludziom na całym świecie czym jest prawdziwe jedzenie i jak istotne znaczenie ma edukacja kulinarna najmłodszych” –  mówi Daria Pawlewska.

Daria Pawlewska

Polska premiera książki „5 składników. Gotuj szybko i łatwo” odbędzie się pod koniec października br.

KUKBUK to wielowymiarowa platforma obejmująca: magazyn kulturalno-kulinarny wydawany
w wersji drukowanej i w postaci aplikacji na urządzenia mobilne, zintegrowane kanały social media (facebook.com/kukbukinstagram.com/kukbuk_officialyoutube.com/user/KUKBUKMagazyn), bogatą w treści stronę internetową www.kukbuk.com.pl oraz e-sklep (sklep.kukbuk.com.pl). 

Każde ogniwo platformy stanowi połączenie wysokiej jakości autorskich sesji fotograficznych z ciekawymi artykułami o tematyce związanej z szeroko rozumianą kulturą jedzenia, zjawiskami socjologicznymi, sztuką i dizajnem w świecie kulinariów. Wersja papierowa i mobilna magazynu oprócz sześciu numerów regularnych obejmuje również cztery wydania specjalne: KUKBUK Rodzina, KUKBUK Dzieciaki, KUKBUK  Zima oraz KUKBUK Podróże i Dizajn. Magazyn jest dostępny w ponad 800 punktach sprzedaży w całej Polsce. KUKBUK zdobył wiele nagród i wyróżnień w prestiżowych konkursach, m.in. brązowe i srebrne miecze KTR oraz nagrody Izby Wydawców Prasy – GrandFront. Dystrybucja odbywa się poprzez wysyłkę bezpośrednią oraz sprzedaż w salonach prasowych: Empik, Inmedio, Relay, Kolporter i Ruch, a także w ciekawych miejscach związanych z kulturą i kulinariami.  

JO_5I_CAS_PL_back (1)