Lewandowski dołącza do teamu OSHEE

Opublikowano: 25-01-2018

Będzie twarzą marki we wszystkich krajach świata.

Robert Lewandowski, jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, został globalnym ambasadorem marki OSHEE. Długofalowa współpraca obejmie wszystkie rynki na świecie. Wizerunek kapitana reprezentacji Polski i aktualnego lidera klasyfikacji strzelców Bundesligi wykorzystany zostanie w kampaniach telewizyjnych, działaniach public relations, na produktach oraz w kampaniach społecznych. OSHEE deklaruje, że gra o miejsce w gronie światowych liderów branży żywności i napojów funkcjonalnych. 

– Każdy trening, każdy kolejny mecz to dla mnie szansa na samodoskonalenie i rozwój. Czuję, że ciągle jeszcze mam dużo do zdobycia. Takie samo podejście dostrzegam w marce OSHEE, która dynamicznie podbija światowe rynki. W 44 krajach świata, na 6 kontynentach OSHEE poprzez swoje działania motywuje ludzi do aktywnego stylu życia. – mówi Robert Lewandowski.

Wizerunek Roberta Lewandowskiego wykorzystany zostanie na wszystkich rynkach, na których dostępne są produkty OSHEE. To element szeroko zakrojonej, globalnej ekspansji producenta, który stawia sobie ambitny plan dołączenia do największych globalnych graczy w swojej kategorii.

– W światowej lidze producentów żywności i napojów funkcjonalnych debiutowaliśmy już kilka lat temu. I zdobyliśmy stabilną, silną pozycję. Dzisiaj nasz zespół wzmacnia Robert Lewandowski i czujemy, że wspólnie będziemy chcieli sięgnąć po najwyższe trofeum. Liczymy, że dzięki Robertowi OSHEE stanie się doskonałym wyborem dla ludzi aktywnych, którzy hobbystycznie lub zawodowo uprawiają różne dyscypliny sportu na całym świecie. – powiedziała Ewelina Domińska, rzecznik prasowy OSHEE.

O OSHEE:

OSHEE jest międzynarodowym liderem innowacji w kategorii produktów funkcjonalnych. Jako pierwsza marka na świecie wprowadziła do sprzedaży naturalne napoje izotoniczne. W portfolio firmy znajdują się m.in. napoje izotoniczne, napoje funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych, takich jak batony czy cukierki z witaminami. Marka inspiruje, motywuje do działania, aktywności fizycznej i prowadzenia aktywnego stylu życia. Produkty OSHEE podbijają świat – marka jest obecna na 44 rynkach na 6 kontynentach. Na rynku polskim oraz na kilku rynkach w Europie marka jest liderem w kategorii napojów izotonicznych i witaminowych. 

OSHEE koncentruje się wokół hasła: ŻYJ WALCZ ZWYCIĘŻAJ! Wszyscy jesteśmy ludźmi, wszyscy mamy słabości, ale tylko niektórzy z nas potrafią z nimi walczyć i przekuwać w sukces i zwycięstwo. Właśnie dla nich jest OSHEE.