Lód w każdej postaci!

Opublikowano: 23-08-2018

Jeśli organizujesz imprezy i potrzebujesz zaopatrzyć się w lód – naprawdę warto, abyś sprawdził, co ma do zaoferowania marka Ice Gastro Magic. Po wejściu na stronę internetową http://www.icegastro.pl dość łatwo się zorientować, że oferta została przygotowana przez profesjonalistów tak dla zawodowców, jak i na wszystkie imprezy okolicznościowe. Bez względu bowiem na pogodę, lód jest stałym bywalcem wszystkich wydarzeń: uroczystych bankietów, pikników, wesel, czy imprez firmowych. 

Jaki lód oferuje Ice Gastro Magic?

Firma wyróżnia się na rynku bardzo imponującą różnorodnością, jeśli chodzi o kształt i gabaryty, oferowanego lodu. Można u nich kupić następujące rodzaje lodu: mała kostka lodu (2×2), kostka Hoshizaki (2,8×3,2), Pearl Ice (1×1), kula Hoshizaki (śr. 4,5), kula transparentna (śr. 6), sześcian Hoshizaki (4,5×5,5), a także blok lodowy transparentny (25×50). Dodatkowo, na przykład na potrzeby efektów specjalnych oraz do transportu żywności Ice Gastro Magic posiada w ofercie także suchy lód (fi 16). Lód sprzedawany jest w paczkach od 1 kg (np. kula Hoshizaki), poprzez opakowania 5 kilogramowe (np. Pearl Ice), skończywszy na 10 kg (m.in. kostka mała). Natomiast blok lodowy transparentny można zakupić na sztuki (wymiary to: 25×50 cm). 

Sprzęt i akcesoria barmańskie

Oferta obejmuje również profesjonalny sprzęt, jaki można wypożyczyć na event. Jest to na przykład pojemnik termoizolacyjny wykonany z pianki polipropylenowej EEP 600 x 400 mm o poj. 53 l lub zamrażarki, które są dostępne na życzenie klienta w różnych rozmiarach. Ale to nie wszystko! Zawodowi barmani oraz firmy organizujące duże eventy z pewnością docenią bogatą ofertę profesjonalnego sprzętu i akcesoriów, związanych z używaniem lodu na imprezach. Jest to oczywiście szkło, jak choćby: long, whisky, Sphere małe i duże, goblet, piwo, wódka, likier, Hurricane, Martini, Mojito, a także: shaker bostoński, wiaderko do wina, misa do szampana, elektryczna wyciskarka do soków, blender barmański, czy wygodny wózek na lód.

Więcej informacji na temat lodu i profesjonalnego sprzętu barmańskiego udzieli:

Michał Ciemny / Project Manager / 531 012 440