Ogólnopolski Konkurs Fotografii Kulinarnej

Opublikowano: 10-04-2017

Zapraszamy do udziału w 4. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Kulinarnej, który jako jedyny w Polsce łączy świat fotografii i stylizacji z profesjonalną gastronomią. 

Podczas tegorocznej edycji Komisja Konkursowa złożona z fotografów, przedstawicieli najbardziej liczących się mediów i producentów z branży HoReCa, magazynów lifestyle’owych oraz szefów kuchni, oceniać będzie stylizację oraz poprawność techniczną nadesłanych zdjęć, w dwóch kategoriach: OFFOWEJ oraz PRODUKTOWEJ. 

Oprócz możliwości dotarcia do szerokiego grona odbiorców, możecie spodziewać się wspaniałych nagród rzeczowych o łącznej wartości 13.000 zł, ufundowanych przez partnerów wydarzenia. 

Nowością w tym roku będzie wernisaż prac finałowych, zaplanowany na 14 czerwca w Sztuce Wyboru w Gdańsku. Laureaci każdej kategorii zostaną zaproszeni na uroczystą galę finałową, która odbędzie się 30.06.2017 na Zamku w Gniewie.

Szczegóły konkursu i regulamin: http://www.kucharze.pl/konkursy/fotografia-kulinarna/4-ogolnopolski-konkurs-fotografii-kulinarnej-2017/

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Kucharzy Polskich

Kontakt: Agnieszka Opłatkowska, e-mail: foto@kucharze.pl

PLAKAT 4.OKFKm