Piknikowe skarby z wypożyczalni Gastro Magic Service

Opublikowano: 09-08-2018

Lato w pełni, a ludzie z przyjemnością organizują imprezy na świeżym powietrzu. I czy to spotkanie prywatne, czy zorganizowane przez firmę – zawsze przyda się sprawdzony sprzęt piknikowy. Współpraca z wypożyczalnią ma tą dobrą stronę, że przyjedzie ze sprzętem w każde wskazane miejsce (np. na polanę w lesie, nad jezioro), ustawi sprzęt, a następnie go zabierze. Nie trzeba martwić się o logistykę i sprzątanie, bo wszystkim zajmą się specjaliści. 

Na stronie internetowej Gastro Magic Serwis jest cała kategoria poświęcona wyposażeniu na imprezy piknikowe, można ją znaleźć pod linkiem: http://gastrowypozyczalnia.pl/pl/25-sprzet-piknikowy. Są to ławy i stoły, leżaki, parasole, namioty, drobny sprzęt, obrusy, naczynia i oczywiście atrybut letniej gastronomii – grille. 

Jednym z ciekawszych modeli w ofercie jest ceramiczny grill Monolith Classic, który osiąga właściwą temperaturę po około 15 minutach od rozpalenia. To znacznie ułatwia i przyspiesza proces grillowania dań, co czyni go dobrym wyborem na większe imprezy. Ten model jest też bardzo oszczędny, ponieważ ceramiczna skorupa rozprowadza ciepło równomiernie, a porcja węgla wystarcza aż na 6 godzin. Więcej o grillu można przeczytać tutaj: http://gastrowypozyczalnia.pl/pl/sprzet-piknikowy/1185-grill-ceramiczny-monolith-classic.html?search_query=grill&results=7. Natomiast na wyjątkowo duże eventy piknikowe idealny będzie Grill & BBQ dedykowany dla 100 – 5000 osób – 

http://gastrowypozyczalnia.pl/pl/nowosci/1191-grill-bbq-dla-100-5000-osob.html.

Jeśli komuś grill nie wystarcza, zawsze może zdecydować się na wypożyczenie czegoś wyjątkowego… Jest to Tir – Kuchnia o 9 metrowej długości i prawie 7 metrów szerokości platformy. Tir jest wyposażony w chłodnię (5m2), agregat prądotwórczy, zbiornik wody czystej i osobny na brudną, klimatyzację, ogrzewanie, nagłośnienie i oświetlenie. Na kucharzy czeka tam 2 – palnikowa płyta grzewcza, grill, frytkownica, zlew i stoły robocze. Warto zobaczyć – http://gastrowypozyczalnia.pl/pl/glowna/951-tir-kuchnia.html?search_query=grill&results=7.

Na pikniku z całą pewnością ucieszą gości namioty i parasole. Gastro Magic Service posiada w ofercie wiele ciekawych rozwiązań w tej kwestii. Jednym z nich jest na przykład biały namiot (3×3). Będzie idealnym schronieniem przed słońcem lub deszczem. Jego wzór i kolor jest uniwersalny i sprawdza się na imprezach rodzinnych i oficjalnych. Posiada trzy boki oraz dach, a można go obejrzeć tutaj: http://gastrowypozyczalnia.pl/pl/sprzet-piknikowy/875-sprzet-piknkowy-namiot-bialy-3-x-3-m.html?search_query=namiot&results=4. A jeśli potrzebne jest mniejsze zaciemnienie, idealny może się okazać parasol ogrodowy o średnicy 3 m. Posiada solidny stelaż, nieprzemakalną płachtę i jest dostępny w kilku kolorach – http://gastrowypozyczalnia.pl/pl/sprzet-piknikowy/874-sprzet-piknkowy-parasol-ogrodowy-kremowy-o-sr-3-m.html. Oferta jest znacznie bogatsza! Warto się z nią zapoznać, by organizacja pikniku była przyjemnością.