Randka z ekspertem z gastronomii !

Opublikowano: 16-03-2018

Bezpłatne konsultacje dla restauratorów z ekspertami HoReCa startują już 21.03! 

Jesteś restauratorem? Randka z Ekspertem z Gastronomii to projekt dla Ciebie! Podczas 30 minutowego spotkania z wybranym specjalistą będziesz mieć okazję zapytać go o wszystkie nurtujące Cię kwestie! Prawo, podatki, marketing, dostawy – wybierz eksperta, zarejestruj się i skorzystaj z dawki fachowej, rzetelnej wiedzy! A wszystko zupełnie za darmo!

Randka z Ekspertem z Gastronomii to projekt, z którego bezpłatnie będą mogli skorzystać wszyscy zainteresowani restauratorzy i osoby planujące otworzenie własnej restauracji. „Randki”, czyli 30-minutowe konsultacje ze specjalistami HoReCa odbędą się w dniach 21-23.03 podczas targów EuroGastro w Warszawie. Żeby wziąć w nich udział wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej randka.posbistro.com wybierając eksperta, z którym chcemy porozmawiać oraz datę i godzinę spotkania.

Dobrze wiemy, jak ważne dla restauratorów jest aktualizowanie branżowej wiedzy, a zarazem, jak mało rzetelnych, wartościowych źródeł, które pozwoliłyby im uzyskać  odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Właśnie dlatego, podczas najbliższych targów EuroGastro w Warszawie, chcemy dać restauratorom szansę, by uzupełnić wiedzę,
i przedyskutować tematy ważne dla każdego, kto prowadzi własną gastronomię. Wierzymy, że to pozwoli im rozwinąć ich biznesy i poprawić jakość usług. – mówi organizator i pomysłodawca Randek z Ekspertem z Gastronomii, Grzegorz Forysiński z POSbistro. 

Organizator zaprosił do współpracy aż 13 ekspertów. Wśród nich są specjaliści z różnych dziedzin ściśle związanych z gastronomią, takich jak: prawo, podatki, marketing, logistyka czy nowe technologie. Nie zabraknie również właścicieli i managerów restauracji stojących za sukcesem znanych i lubianych lokali z całej Polski. Na randkę będzie można umówić się także z blogerami – do rozmowy zapraszają m.in.  Mateusza Wawro – autor kanału Głodny na YouTube czy adwokat Marta Kosecka – autorka bloga przepisnagastronomie.pl. Pełna lista specjalistów dostępna jest na stronie internetowej wydarzenia.

Spotkania są zupełnie bezpłatne, a jedynym ograniczeniem jest liczba dostępnych miejsc, właśnie dlatego zachęcamy do zapisów już teraz. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę: randka.posbistro.com, gdzie można zarezerwować termin randki  z wybranym specjalistą – dodaje Grzegorz Forysiński z POSbistro.

Kiedy? 21-23 marca 2018r.
Gdzie? Stoisko D-18, targi EuroGastro w Warszawie
Za ile? Konsultacje są bezpłatne dla uczestników, którzy dokonają rejestracji online. Dla osób zarejestrowanych na „randkę” wejście na targi jest bezpłatne.

Rejestracja i szczegółowe informacje: randka.posbistro.com

Organizatorem wydarzenia jest POSbistro – właściciel mobilnego oprogramowania do zarządzania lokalami gastronomicznymi w całej Polsce.