Rekordowa Galeria Innowacji na targach POLAGRA GASTRO

Opublikowano: 11-09-2018

Tylu nowości jeszcze nie było w tej przestrzeni specjalnej!

Galeria Innowacji od samego początku prowadzona jest w myśl zasady, że produkty, które pojawią się na tej ekspozycji muszą się wyróżniać nie tylko eleganckim designem, ale przede wszystkim tym, na czym zależy restauratorom i szefom kuchni – funkcjami, które pozwalają na realne oszczędności.

Podczas tegorocznej edycji targów Polagra Gastro będzie można zapoznać z rekordową dla tego projektu liczbą rozwiązań. Niewątpliwie warto przyjrzeć się urządzeniu, które pozwala na sezonowanie ekskluzywnych mięs i serów. To naprawdę nowatorskie urządzenie, które pozwoli restauracjom, a także sklepom delikatesowym rozszerzyć ofertę. – zachęca Robert Miledziuk. W Galerii Innowacji pojawią się także szafy i lady chłodnicze, w których zastosowano nanotechnologie opóźniające proces starzenia się przechowywanych produktów oraz urządzenia wielofunkcyjne – do gotowania, smażenia, stosowania jako szybkowar, frytownica czy parowar, czyli idealne dla kuchni gastronomicznych o małej powierzchni. O nowym wymiarze gastronomii będzie się też mówić poznając rewolucyjne systemy filtracji oleju we frytkownicach, funkcje turbo szybkiego nagrzewania, suszenie top-dry i vapostop.

Galeria Innowacji to dobre miejsce, by zrobić krok w kierunku technologii przyszłości i wpuścić je do teraźniejszości profesjonalnych kuchni w restauracjach, kawiarniach czy hotelach. Z produktami, które będą prezentowane w tej strefie specjalnej podczas targów POLAGRA GASTRO można zapoznać się TUTAJ. Najlepiej jednak wybrać się do Poznania, by osobiście przekonać się jak działają i dopytać o szczegóły dystrybutorów.

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli – Polagra Gastro i Invest Hotel odbędą się w dniach 1-4 października br. w Poznaniu.  Więcej informacji o wydarzeniu na www.polagragastro.pl