Restauracja POP UP na Mistrzostwach Świata Katamaranów

Opublikowano: 21-08-2017

W dniach 19-26 sierpnia odbędą się Mistrzostwa Świata Katamaranów A-class w Sopocie, które będą jedną z najbardziej prestiżowych i najciekawszych imprez żeglarskich w 2017 roku w Polsce. Partnerem wydarzenia jest Klub Szefów Kuchni, którego członkowie m.in. Tomasz Jakubiak i Patryk Dziamski zadbają o jego kulinarną stronę.
20 sierpnia na ulicy Bitwy pod Płowcami 67A w Sopocie rusza restauracja POP UP
, w której będzie można skosztować małych dzieł sztuki w wykonaniu znakomitych szefów kuchni.

Z pewnością będzie to tydzień niezapomnianych wrażeń kulinarnych w pięknych nadmorskich okolicznościach przyrody. Restauracja POP UP to świetne miejsce na spotkania towarzyskie, śniadania, lunche i kolacje z niepowtarzalnym widokiem na morze i zmagania katamaranów podczas trwających w tym czasie Mistrzostw Świata. To również możliwość spotkania znanych szefów kuchni, wybitnych sportowców i osób, dla których kulinaria i sport idą w parze.  W końcu smak od zawsze towarzyszy rywalizacji sportowej, bo zwycięstwo smakuje najlepiej!

Mistrzostwa Świata A-class odbędą się na wodach Zatoki Gdańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie mola w Sopocie.
W Mistrzostwach wystartują najlepsi żeglarze na świecie (z Europy, Ameryki Północnej
i Południowej, Australii i Oceanii), wielokrotni mistrzowie świata i mistrzowie olimpijscy, w tym też zdobywcy Pucharu Ameryki – najcenniejszego trofeum żeglarskiego.