Smakuj Trójmiasto Christmas Edition

Opublikowano: 22-11-2017

Największy trójmiejski festiwal kulinarny tym razem przywita nas całym szeregiem zmian. Smakuj Trójmiasto Christmas Edition będzie edycją wyjątkową nie tylko ze względu na świąteczny nastrój, ale również przez rozszerzoną formę festiwalu, który potrwa aż dwa dni w nowym, większym miejscu.

Najważniejsze pozostaje bez zmian: będzie dużo wyśmienitego jedzenia i świetna atmosfera! Goście rozsmakują się w świątecznych potrawach, otoczeni zapachem grzybów, kapusty, ryb, barszczu i pierogów. Oczywiście nie zabraknie też słodkości – klasycznych wypieków bogatych w cynamon, goździki czy pomarańcze, ale i nowoczesnych deserów, wśród których będzie można znaleźć inspirację do własnych eksperymentów w kuchni.
Jak zawsze organizatorzy przygotują również moc atrakcji – pokazy kulinarne, spotkania autorskie, warsztaty plecenia świątecznych wianków, tworzenia kul śnieżnych, a dla najmłodszych warsztaty z elementami sensoplastyki®. Na festiwalu goście znajdą również strefę, w której bezpłatnie zapakują prezenty.

Co nowego?
Festiwal zmienia lokalizację i potrwa cały weekend z jeszcze większą liczbą wystawców!
Nowoczesna, loftowa hala na pierwszym piętrze Galerii Metropolia przez dwa dni będzie gościć smakoszy świątecznych potraw i deserów w wydaniu topowych restauracji, kucharzy i cukierników. Na najbliższej edycji znajdzie się też wiele innych, ciekawych stoisk. Nowoczesny design, naturalne kosmetyki, biżuteria, dodatki i akcesoria z pewnością ucieszą osoby, które rozpoczynają poszukiwania wyjątkowych prezentów dla najbliższych.

GDZIE?
I piętro w Galerii Metropolia
ul. Kilińskiego 4, Gdańsk (przy stacji SKM Wrzeszcz)

KIEDY? 
2-3 grudnia 2017
11:00 – 19:00

WSTĘP 
Koszt zakupu biletu wstępu to 5 zł*. Dzieci do lat 10 zapraszamy bezpłatnie. 
* płatność tylko gotówką

Link do wydarzenia: 

https://www.facebook.com/events/283509702156302/

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:
www.foodbrand.pl/smakuj-trojmiasto
hello@smakujtrojmiasto.pl
+48 505 461 977

Patroni medialni:
trójmiasto.pl / Radio Eska / Radio Gdańsk / Food Service / KUKBUK / Kuchnia + / Poradnik Restauratora / anywhere.pl
Pitu Pitu / papaja.pl / Newsgastro

Honorowy patronat prezydenta miasta Gdańsk.

Organizatorem wydarzenia jest agencja marketingu kulinarnego Food Brand.