Konkurs Kulinarny SPORTOWA WIOSNA 2017

Opublikowano: 27-01-2017

Zapraszamy serdecznie kucharzy i uczniów szkół gastronomicznych do udziału w nowej edycji Konkursu Kulinarnego Sportowa Wiosna 2017!

Konkurs Kulinarny „Sportowa Wiosna 2017”, odbędzie się w naszym Hotelu w dniach 6-7 marca 2017 r. Jest to już druga edycja tego konkursu – w roku ubiegłym wydarzenie zorganizowane było w wymiarze jednodniowym i skierowane w szczególności do uczniów szkół gastronomicznych Pomorza. W wydarzeniu wzięło wówczas udział 12 szkół, łącznie 65 osób z całego regionu. W przedsięwzięcie zaangażowane były media regionalne (Radio Kaszebe) oraz branżowe (Papaja.pl). Prace konkursowe oceniało profesjonalne Jury w 10 – osobowym składzie, wśród nich m.in. Grzegorz Labuda – Szafarnia 10 Gdańsk, Paweł Dołżonek – Pałac Ciekocinko, Tomasz Szydzikowski – Zielona brama Przywidz, Radosław Hnatyszyn – Hotel Rezydent Sopot, Kamil Hidebrandt – Amber Side Gdańsk, Marek Moskwa – 100% Czekolady.

W tym roku rozszerzamy formułę konkursu, zmieniając go w dwudniowe święto kulinariów.

Zapraszamy również kucharzy profesjonalistów! Celem „Sportowej Wiosny 2017” jest popularyzacja wiedzy kulinarnej i najnowszych trendów gotowania. Szczególnym wyróżnieniem naszego wydarzenia, podkreśleniem jego rangi i wartości stało się przyłączenie się Fundacji Klubu Szefów Kuchni, a także wielu znanych osobistości i celebrytów świata gastronomii.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony facebook i poznawania ciekawostek o konkursie!

Dokumenty do pobrania na stronie 

http://hotelmistralsport.pl/restauracja/konkurs-kulinarny

Regulamin konkursu dla uczniów szkół gastronomicznych 

Formularz zgłoszeniowy dla uczniów szkół gastronomicznych

Zgoda rodziców

Regulamin konkursu dla kucharzy

Formularz zgłoszeniowy dla kucharzy