Studniówki z GMS!

Opublikowano: 07-01-2019

Dla gastronomii i całego sektora HoReCa początek roku nie jest z pewnością sezonem wysokim ze spektakularnymi obrotami i fantastycznym zyskiem. Sytuację ratują jednak takie eventy, jak bal karnawałowy czy studniówka. Być może imprezy dla młodzieży budzą wątpliwości i wiele (momentami słusznych) obaw – ale warto mimo wszystko wyspecjalizować się w ich organizacji. To wszak spora grupa osób, która z pewnością nie odwoła rezerwacji w ostatniej chwili. Weterani w branży wiedzą wszystko na ten temat, a są wśród nich nie tylko restauracje, hotele, sale balowe. Dwudziestoletnim doświadczeniem we współpracy przy organizacji studniówek może pochwalić się największa w kraju wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego – Gastro Magic Service. Oni „bawią się” każdego roku na wielu takich imprezach. Można zatem polegać na ich wiedzy. 

Miejsce na studniówkę

To tak naprawdę może być zupełnie pusta sala z dodatkowymi pomieszczeniami, które zostaną zaadaptowane na zaplecze kuchenne. Zupełnie wszystko przyjedzie z Gastro Magic Service! Jak to możliwe? Zacznijmy od miejsca, gdzie zasiądzie młodzież i opiekunowie. Co jest potrzebne? Z pewnością stoły i krzesła, to jasne. TUTAJ znajdziecie ogromny wybór różnych stołów, a po kliknięciu w TEN link – obejrzycie dostępne krzesła. Oczywiście to nie wszystko! W GMS można wypożyczyć także obrusy, serwetki, wazoniki, a nawet czerwony dywan czy mobilną szatnię. Jak widać, baza już jest, a więc teraz czas na sprawy poważniejsze, jak na przykład sztućce, szkło (goblety, karafki, kieliszki, szklanki) czy porcelanę. To także oczywiście można wypożyczyć z GMS, a co ważne – zwrot jest możliwy w systemie 24h/ dobę. A to z kolei spore ułatwienie. Rzecz jasna firma zajmuje się także transportem z rozpakowaniem, rozstawieniem, a następnie demontażem. Wystarczy tak naprawdę zadzwonić i określić potrzeby, a GMS zajmuje się kompleksowo przygotowaniem sali na studniówkę.

Zaplecze kuchenne

Jak jednak wiadomo, sala to nie wszystko. Ważne jest zaplecze kuchenne, bo bez niego nawet przy najlepszej chęci nie da się zorganizować balu dla młodzieży. Catering zewnętrzny przy setkach osób spowoduje, że zysk będzie zbyt mały w skali przedsięwzięcia. Dlatego i w tej kwestii można nawiązać współpracę z wypożyczalnią sprzętu gastronomicznego i skompletować całe potrzebne wyposażenie. A będą to takie urządzenia kuchenne, jak: frytownica, garnki, gofrownica, grill, hot box, krajalnica, kuchenka, kuchnia, lampa, lodówka, naleśnikarka, patelnia, piec, podgrzewacz, Sous Vide, stół kuchenny, szafa chłodnicza, szafa grzewcza, taboret, termos, trolla, wózek. 

Oczywiście bez wątpienia dla młodzieży najważniejsza jest zabawa, ale wielu z nich stawia także na dobre jedzenie. Na studniówce nie powinno zabraknąć też dużego EKSPRESU do kawy, a dodatkową atrakcją może się stać FONTANNA czekoladowa.  

Cały asortyment sprzętu gastronomicznego znajdziecie na stronie: http://gastrowypozyczalnia.pl

Zamówienia: gms@gastrowypozyczalnia.pl

Telefony: +48 506 058 128 / +48 22 425 54 45 oraz Telefon nocny: +48 534 960 373