TVN i Prymat ogłasza wspólną akcję!

Opublikowano: 04-09-2017

Rozpoczynamy wspólną akcję TVN i Prymat! Przeczesujemy całą Polskę, by znaleźć MISTRZA SMAKU. Kim jest ta wyjątkowa osoba?

W każdym domu mamy Mistrza. Na co dzień nie do końca docenionego, a dbającego o całą rodzinę. Osobę, która przygotowuje posiłki będące dla nas nie tylko daniami zaspokajającymi głód, ale i ważną częścią życia.

TVN i Prymat pragną docenić wszystkich tych, dzięki którym ludzie spotykają się przy wspólnym stole. Chcemy znaleźć twórców niezapomnianych smaków, łączących się z najpiękniejszymi wspomnieniami – z dzieciństwem, wyjątkowym spotkaniem, ważnym wydarzeniem.

We wspólnej akcji chcemy wydobyć z cienia prawdziwych Mistrzów Smaku. Wychodzimy z założenia, że nikt nie doceni ich tak, jak najbliżsi. Dlatego czekamy na zgłoszenia ludzi, którzy przez gotowanie wywarli na domowników pozytywny wpływ. Osoba, która zgłasza oraz zgłoszony Mistrz Smaku mają szansę wygrać razem 100 000 złotych. Przy czym zgłaszający dostanie 30 000 złotych, a laureat – Mistrz Smaku – 70 000 złotych.

Zgłoszenia przyjmujemy w 5 kategoriach:

KOCHAM

LUBIĘ

SZANUJĘ

POMAGAM

SMAKUJĘ

MistrzSmaku_logo

Szczegóły na : http://mistrzsmaku.tvn.pl/