XIV Festiwal Kuchni Greckiej

Opublikowano: 14-02-2019

XIV Festiwal Kuchni Greckiej w tym roku odbędzie się 29 marca na XXIII Międzynarodowych Targach Gastronomicznych EuroGastro w Warszawie. Organizatorem konkursu kulinarnego jest oczywiście, jak zawsze Theofilos Vafidis przy wsparciu merytorycznym Chef’s Club of Greece – Poland Branch Office i MT Targi Polska. Celem konkursu jest promowanie młodych utalentowanych kucharzy, udokumentowanie ich wiedzy zawodowej oraz promocja produktów i kuchni greckiej. Każdy z uczestników będzie miał do przygotowania danie główne oraz deser z wykorzystaniem obowiązkowych produktów. 

Theofilos Vafidis to znany i ceniony mistrz kulinarny greckiego pochodzenia. Autor książki „Filozofia smaku”, prowadzący i pomysłodawca dwóch programów podróżniczo – kulinarnych. Wyróżniony przez UNESCO za rozpowszechnianie gastronomii opartej na diecie śródziemnomorskiej. Pasjonat kultury i kuchni greckiej, którego największą misją jest dzielenie się nimi z polskimi odbiorcami.

Zgłoszenie do udziału w konkursie „Festiwal Kuchni Greckiej” należy złożyć na formularzach wraz z opisem technologicznym i wyraźnym zdjęciem wykonanego dania głównego oraz deseru, a następnie przesłać na adres: event@vafidis.pl do dnia 11.03.2019 roku.

do pobrania:

Regulamin konkursu

Oświadczenie 

Zgłoszenie konkursowe

Arkusz zamówienia