Zawalcz o zwycięstwo w Wine&Food Noble Night!

Opublikowano: 01-03-2017

Zawalcz o zwycięstwo w 10. edycji prestiżowego konkursu Wine&Food Noble Night!

Uroczysty finał 23 września 2017 r.

Ruszyły eliminacje ogólnopolskiego konkursu kulinarnego Wine&Food Noble Night, termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 kwietnia. W pierwszej kolejności następuje selekcja kandydatur, w trakcie kwalifikacji sprawdzana jest karta menu, dobór smaków, jakość obsługi, dbałość o aranżację wnętrza. Spośród wszystkich wyłoniona zostanie finałowa 12, która podczas wrześniowej gali stanie w szranki o miano najlepszej! 

Już po raz 10. szefowie kuchni restauracji zakwalifikowanych do finału, przygotują perfekcyjnie skomponowane menu składające się z przystawki i dania głównego. Całość zamknie pozakonkursowy deser w formule popisu mistrzowskiego. Zmagania szefów kuchni będą bacznie obserwowane i ocenione przez grono wyjątkowych gości oraz jury złożone z mistrzów kulinarnego fachu. Poza splendorem zwycięstwa najlepsi otrzymają wyjątkowe nagrody oraz staże w prestiżowych restauracjach na świecie.

WFNN_2016_fot Katarzyna_Rolak_34

Wszystko to w atmosferze niewymuszonej elegancji pełnej szampańskiego blasku przepięknej restauracji, która powstanie specjalnie tylko na ten jeden wieczór. Tak perfekcyjnie skomponowany entourage sprzyjać będzie eleganckiej kolacji, podczas której udamy się w podróż do świata pełnego smaków, zapachów i barw, a także wzniesiemy urodzinowy toast.

Więcej informacji: www.noblenight.pl

Kontakt dla restauracji: malgorzata.kwiecinska@nobleconcierge.pl, tel. 695 995 846

Kontakt dla mediów: iwona.zelazna@nobleconcierge.pl, tel. 722 260 099