Zielona Budka Master Challenge – lista uczestników

Opublikowano: 20-04-2017

Zrzut ekranu 2017-04-20 o 09.05.22

Przedstawiamy LISTĘ UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO FINAŁU KONKURSU

 Zielona Budka Master Challenge | 26.04.2017 EXPO MAZURY OSTRÓDA

Zakwalifikowani Profesjonaliści:

  1. Hotel Tristan Kąty Rybackie– Wiesława Robiega
  2. Restauracja Pizzeria Italiana Olsztyn – Grzegorz Gręda
  3. Karczma Jana Olsztyn – Marcin Talipski
  4. Hotel Spa dr Irena Eris Polanica Zdrój – Przemysław Gryz
  5. Dinette Wrocław – Arkadiusz Kruszik
  6. A nóż widelec Poznań – Ihor Skibin
  7. Czekolada Cafe Warszawa – Ewa Rządkowska
  8. Cukiernia Pavlowa Luboń– Mariusz Górecki
  9. Airport Hotel Okęcie Warszawa – Marek Bieńkowski
  10. Restauracja u Rzeźników Poznań – Jarosław Kin
  11. Cukiernia Sowa Bydgoszcz – Mariusz Buritta
  12. Restauracja Amber Room Warszawa – Daniel Zawalicha
  13. Restauracja Sekretariat Sopot – Tomasz Górniak
  14. DoubleTree by Hilton Warszawa – Paweł Łysoń

Zakwalifikowani Uczniowie:

  1. Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie – Weronika Skiba
  2. Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu – Roman Serdiuk
  3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w  Jasińcu– Paulina Sijka
  4. Zespół Szkół Gastronomicznych im. Febronii Gajewskiej-Karamać w Gorzowie Wielkopolskim – Olga Kowalska
  5. Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Radzyminie – Norbert Seliwiak
  6. Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petofi w Ostródzie – Michalina Stawiarska
  7. Zespół Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu, Technikum nr 9 – Magdalena Wypych
  8. Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka w Zgierzu – Klaudia Budzińska
  9. Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży – Jakub Kozikowski
  10. Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach – Karolina Pluskwa
  11. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku – Kacper Serafińczuk
  12. Augustowskie Centrum Edukacyjne, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Augustowie – Jacek Krysztopa
  13. Zespół Szkół Rolniczych im. Mjr. H. Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce – Daniela Jurgielewicz
  14. Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego, Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Kościelcu – Bartłomiej Brzozowski
  15. Zespół Szkół Gastronomicznych, Technikum nr 9 we Wrocławiu– Arkadiusz Mazur
  16. Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu  – Łukasz Erdmański