123gastro.pl – Twój partner w wyposażaniu  

Opublikowano: 05-09-2018

Nietrudno dostrzec ogromną dynamikę zmian, jaką od dwóch dekad odnotowuje branża gastronomiczna w Polsce. Dostępność nietuzinkowych produktów spożywczych, współczesne techniki obróbki i wiele nowinek ze świata kulinarnego wymagają od dostawcy sprzętu doskonałej orientacji w potrzebach. A także przewidywania trendów, kierunków rozwoju i specjalistycznej wiedzy. Firma, która zajmuje się dostarczaniem urządzeń i akcesoriów dla gastronomii i hoteli musi być realnym wsparciem i dzielić się swoim doświadczeniem z klientami. Być partnerem, nie tylko sprzedawcą zorientowanym na zysk.

Internetowy sklep z kompleksowym wyposażeniem dla gastronomii 123gastro.pl tworzą ludzie, którzy od dwudziestu lat aktywnie uczestniczą w budowaniu nowej świadomości gastronomicznej w kraju. Powstał w odpowiedzi na realne potrzeby rynku, zgłaszane przez hotelarzy, szefów kuchni i menagerów. Wiele rozmów, wspólna praca podczas konkursów kulinarnych, współorganizowanie najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce zaprocentowały sklepem, który oferuje około  60 tysięcy produktów. Każdy jest starannie wyselekcjonowany od sprawdzonych producentów, praktycznie opisany i z poglądowym zdjęciem. Zakupy przez Internet są wpisane we współczesny styl życia, a jednocześnie są praktyczne dla pracowników gastronomii, bowiem mocno oszczędzają czas. 

Argumentem, przemawiającym za robieniem zakupów w internetowym sklepie 123gastro.pl jest dodatkowo możliwość monitorowania licznych promocji. Wystarczy odwiedzić witrynę lub profil na Facebooku, by przekonać się, że jest ich naprawdę wiele i warto z nich skorzystać. Rzecz jasna przed wyborem można skontaktować się z dyżurującymi specjalistami, by dopytać o szczegóły, parametry, gwarancję i wszystkie inne warunki zakupu. Wskazówki są udzielane telefonicznie, mailowo, a także u klienta. Co ważne, sklep 123gastro wyposaża kompleksowo, biorąc na siebie opracowanie projektu technologicznego. Oferta 60 tysięcy produktów dla gastronomii i hotelarstwa to ogromny potencjał. Klienci znajdą tam wyposażenie do restauracji, baru, na zaplecze kuchenne, do magazynu, a także na potrzeby obsługi cateringu, czy organizacji pikniku. 

Sklep 123gastro.pl działa w ramach rodziny marek, które kompleksowo dbają o potrzeby klientów. Dzięki temu każdy z całą pewnością znajdzie w jednym miejscu wszystko, co jest niezbędne w codziennej pracy lub podczas organizowania eventu.