e-Lunch.pl 

Opublikowano: 17-09-2018

e-lunch.pl to zautomatyzowany proces zamawiania i odbierania jedzenia za pomocą aplikacji mobilnej.

Usługa e-Lunch.pl jest kierowana do obu stron zainteresowanych biznesem cateringowym – osób i podmiotów dostarczających posiłek (restauracji) oraz tych, którzy będą go jeść (użytkowników). 

Platforma e-Lunch.pl jest odpowiedzią na wszelkie komplikacje, związane z dostawami zarówno produktów do restauracji, jak i z dostarczaniem posiłków z restauracji do firm. Jest to nowoczesna aplikacja, która w początkowej fazie miała służyć jedynie rodzinnym interesom, jednak czas pokazał, że zainteresowanie taką formą współpracy jest znacznie szersze i może wspomagać współpracę w szeroko pojętej branży gastronomicznej.

W ramach e-Lunch posiłki rozplanowujesz w dłuższej perspektywie, przeglądając opisy i zdjęcia, szybko analizując najważniejsze z dostępnych informacji. Filtry informacji są zautomatyzowane i spersonalizowane, a zamówienia grupowe nie stanowią żadnego problemu. To cenna informacja również dla osób odpowiedzialnych za zamawianie dla dużych grup – rozliczasz się, jak Ci pasuje, pod pełną kontrolą bezpiecznego systemu.

Rezerwacje i inne formalności dzieją się automatycznie w obrębie systemu, dzięki czemu można skupić całą uwagę na lepszym gotowaniu. Wiesz, ile masz rezerwacji i jakie produkty kupić, możesz też negocjować ofertę całkowicie online. Statystyki oraz oceny klientów są wyraźną wskazówką, które dania podbijają ich serca, a nad czym trzeba jeszcze popracować.

Dowiedz się więcej na temat innowacyjnej usługi e-Lunch.pl, której celem jest zrewolucjonizowanie usług cateringowych w każdej skali tej branży. Najwyższy czas, aby konsumenci oraz restauratorzy oszczędzili swój czas, nie tracąc apetytu!