GASTRO MAGIC ROZWÓJ MARKI!

Opublikowano: 21-10-2016

GATSRO MAGIC SERVICE to największa w Polsce profesjonalna wypożyczalnia sprzętu bankietowego ,cateringowego i piknikowego, która powstała 18 lat temu z pasji  do gastronomii i z potrzeby wynikającej z rynku. Zapewniają sprzęt  potrzebny  do organizacji każdego  rodzaju  wydarzeniaOferują bardzo szeroki asortyment w ilościach pozwalających zrobić imprezę nawet dla kilkudziesięciu tysięcy osób.

Gastro Magic to  już nie tylko wypożyczalnia – to cały zakres usług, o które poszerzyli swoją działalność mając na uwadze kompleksową obsługę  klientów. Ich motto firmowe to: Państwa wygoda i zadowolenie jest naszym priorytetem. 

USŁUGI GASTRO MAGIC:

tlo

ZAKUPY – od ponad roku już są autoryzowanym dystrybutorem największych firm gastronomicznych w kraju. Współpracują m.in z : Alvą, Dajarem, Fine Dine, Hendi, Stalgastem, Tableart, Hamilton Beach. Za  pośrednictwem  GM mogą Państwo kupić asortyment dostępny w ich ofertach.  Specjalnie dedykowany do tej usługi personel udzieli  informacji i doradzi – wyposażenie dla hoteli, restauracji i cateringu. Gwarantują konkurencyjne ceny. 

email: zakupy@gastrowypozyczalnia.pl / tel: +48 501 155 827

tlo

KOMIS –  w  starej lokalizacji GMS  przy ul Siedmiogrodzkiej 20 w Warszawie prowadzą skup i sprzedaż urządzeń z rynku wtórnego. Tu znajdziecie Państwo dobrej jakości, używany sprzęt gastronomiczny i chłodniczy markowych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy kończą swoją działalność , chcą odzyskać cześć zainwestowanych pieniędzy oraz tych którzy  właśnie zaczynają przygodę z gastronomią a mają ograniczony budżet. Tu mogą Państwo sprzedać, kupić lub zamienić!

email: komis@komisgastronomiczny.pl / tel: +48 501 236 865

tlo

LÓD – to całkiem  nowa działalność stanowiąca uzupełnienie dla wypożyczalni sprzętu, niezbędnego do organizacji   każdego  wydarzenia. Jego wykorzystanie może być bardzo szerokie. Każdy z rodzajów  lodu ma swoje zastosowanie –  do przechowywania, do chłodzenia, na bufet i do drinków. GM zajmuje się produkcją  lodu  w trzech formach – kruszony, mała kostka i duża 32 gramowa. Potrzebujesz lodu? My go dostarczymy!

 email: ice@icegastro.pl / tel: +48 531 012 440

tlo

SERVICE – to usługa dla tych z Państwa, którzy dopiero  rozpoczynają swoją przygodę z gastronomią bądź nie mają z nią zupełnie nic wspólnego, ale potrzebują  doradztwa. Kadra GMS z doświadczeniem przy organizacji imprez cateringowych pomoże w przygotowaniu listy sprzętu potrzebnego do realizacji imprezy. Wniosą i rozstawią sprzęt (stoły, bufety, set up stołów) na sali. Jak również skoordynują obsługę zaplecza – „stewarding” w zakresie segregacji, pakowania i przygotowania sprzętu do odbioru. Wycena i ilość pracowników ustalana jest indywidualnie w zależności od skomplikowania logistycznego  oraz ilości zamówionego sprzętu.

email: service@gastrowypozyczalnia.pl / tel: +48 535 888 700

Życzymy dalszego rozwoju! 

Już wkrótce nowy katalog – bądź na bieżąco!