Komis gastronomiczny – druga szansa 

Opublikowano: 01-10-2018

Gastro Magic z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularnym komisem ze sprzętem gastronomicznym w kraju. Rosnące zainteresowanie kolejnych klientów ma kilka solidnych wytłumaczeń, a jednym z najważniejszych jest długa obecność rodziny marek Gastro na rynku. Trzeba bowiem zaznaczyć, że komis gastronomiczny uzupełnia ofertę wypożyczalni dla sektora HoReCa Gastro Magic Service, czy sklepu internetowego 123gastro.pl. Już 20-letnia obecność firmy na rynku jest zatem synonimem gwarancji wysokiej jakości obsługi.

Kupowanie sprzętu dedykowanego gastronomii w komisie jest z jednej strony drugą szansą dla sprzętu, a z drugiej – szansą na rozwój dla kupującego. Dlaczego? Ponieważ zakupy z drugiej ręki są zdecydowanie tańsze, co pozwala na uzupełnienie braków lub zaopatrzenie się w urządzenia, które urozmaicą ofertę lokalu gastronomicznego. Co z kolei może przełożyć się na większą popularność miejsca i lepszy obrót. Rzecz jasna należy bezwzględnie wybierać wyłącznie zaufane miejsca, które oferowany sprzęt sprawdzają, serwisują i ręczą za jego stan. Specjaliści w Gastro Magic znają historię towaru, wiedzą u kogo i w jaki sposób był użytkowany, a dodatkowo są w stanie poinstruować kupującego w kwestii parametrów, czy montażu. 

Najbardziej oczywistą korzyścią przy zakupach w komisie gastronomicznym jest cena. Dzięki takiemu rozwiązaniu można sobie pozwolić na wyposażenie swojego zaplecza kuchennego w sprzęt naprawdę wysokiej klasy, co ma oczywiście wpływ na urozmaicenie sposobów obróbki i jakość wydawanych dań. A warto zaznaczyć, że w ofercie Gastro Magic często pojawiają się markowe urządzenia właściwie nie noszące śladów użytkowania. Kolejną zaletą robienia zakupów w komisie jest fakt, że towar jest dostępny od ręki i można go mieć od razu. To w niektórych przypadkach najważniejsza sprawa, ponieważ pozwala na zachowanie ciągłości produkcyjnej, jeśli coś się definitywnie zepsuje. 

Co zatem można kupić w komisie gastronomicznym Gastro Magic? Menu prezentowanej oferty jest podzielone na wiele kategorii, a najwięcej produktów ma dział poświęcony meblom ze stali nierdzewnej. Wiele produktów znajduje się także w kategoriach: chłodnictwo, piece gastronomiczne, urządzenia grzewcze, bar, czy zmywarki. Zainteresowani znajdą też m.in. pakowarki, kuchnie gazowe i elektryczne, sprzęt do obróbki mechanicznej, czy kostkarki. Najnowsze i najlepsze oferty są regularnie publikowane na Facebooku: @komisgastronomiczny. Warto go obserwować, by nie przegapić dobrej okazji!