Najlepsze zmywarki Winterhalter kupisz w 123 gastro

Opublikowano: 10-10-2018

Sklep internetowy z bogatym wyposażeniem dla sektora HoReCa – 123gastro – nieustannie uzupełnia swój asortyment, starając się, by klienci mieli możliwości zaopatrzenia się w każdy rodzaj sprzętu i wysokiej jakości urządzenia gastronomiczne. A do tych bez wątpienia należą zmywarki Winterhalter. Starannie opracowana technologia zmywania, dedykowana profesjonalnym kuchniom, zyskała wielu sympatyków, a ich grupa wciąż rośnie. Coraz więcej restauracji, piekarni, firm cateringowych, a nawet masarni decyduje się na zakup zmywarek właśnie marki Winterhalter. Ich oferta obejmuje zmywarki podblatowe, kapturowe, przeznaczonych do mycia przyrządów kuchennych, a także specjalistyczne zmywarki tunelowe taśmowe i z transportem koszy. 

W sklepie 123gastro można zakupić zmywarki podblatowe serii UC, które jak zapewnia producent „nie pozostawiają nic do życzenia”. Oferują trzy standardowe programy mycia, automatycznie dostosowują się do poziomu zabrudzenia i typu mytych przedmiotów. Jest to zatem optymalne i ekonomiczne rozwiązanie dla większości lokali gastronomicznych. Dostępne modele to m.in. ZMYWARKA WINTERHALTER UC-S oraz ZMYWARKA WINTERHALTER UC-M. Te zmywarki są naprawdę bogato wyposażone. Jest to: intuicyjny panel sterowania, wyświetlacz temperatur (bojlera i zbiornika), wyświetlacz danych operacyjnych, wyświetlacz błędów wraz z ich kodami, dziennik higieny z pamięcią danych i błędów, program samooczyszczenia, automatyczne włączenie maszyny, głęboko tłoczony zbiornik z grzałkami gwarantującymi higienę, system mycia VarioPower: eliptyczne pola myjące z wbudowanymi dyszami myjącymi i płuczącymi, łatwe do wyjęcia pola myjące, które mają możliwość dopasowania ciśnienia o odpowiedniej sile, 4-krotną filtrację ługu z czujnikiem zabrudzenia, podwójne ściany maszyny i drzwi, pompę odpływową, tylną osłonę z plastiku (w opcji tylna osłona CN), wbudowany dozownik płynu myjącego, wbudowany dozownik nabłyszczacza, zintegrowane pojemniki na płyn myjący i nabłyszczacz, wyłącznik drzwiowy oraz możliwość montażu pod blatem lub wolnostojącego

Nie ma wątpliwości, że tak wyposażone zmywarki są w stanie zaspokoić nawet wysokie wymagania profesjonalistów, pracujących w branży gastronomicznej. Dają bowiem satysfakcjonujący efekt mycia przy naprawdę prostej obsłudze i sporej redukcji kosztów dzięki oszczędności energii, jaka pojawia się przy krótkich cyklach mycia. Warto dodać, że zmywarki Winterhalter serii UC są dostępne jako maszyny do szkła, naczyń, naczyń bistro oraz do sztućców. Więcej informacji na temat tych profesjonalnych zmywarek i ich parametrów można otrzymać pod numerem telefonu: 736 123 123 oraz pisząc mail na adres: BIURO@123GASTRO.PL.