Zabawa karnawałowa – zarabiaj z Gastro Magic!

Opublikowano: 02-01-2019

Karnawał w 2019 roku trwa łącznie 59 dni i jest to czas, który sektor HoReCa powinien maksymalnie wykorzystać na organizację zabaw karnawałowych czy degustacyjnych spotkań noworocznych. Ludzie chcą się bawić, a właściciele restauracji i każdego innego lokalu gastronomicznego chcą zarobić. Co może stanąć na przeszkodzie, by wszyscy byli zadowoleni? Brak dobrych chęci organizatorów i ewentualne braki w sprzęcie gastronomicznym. Ale w tej kwestii można spokojnie liczyć na pomoc sprawdzonego partnera z dwudziestoma latami doświadczenia na rynku. A mowa o największej w Polsce wypożyczalni profesjonalnego sprzętu i urządzeń dla gastronomii – Gastro Magic Service. Jej stabilna obecność na rynku, stale uzupełniany asortyment oraz merytoryczna współpraca z uznanymi szefami kuchni sprawiają, że właściwie każdy restaurator może zaplanować zabawę karnawałową. Po jego stronie będzie koncepcja, a sprzętem zajmą się doradcy z GMS. 

O każdej porze dnia i nocy

Wypożyczalnia Gastro Magic pracuje w systemie całodobowym, dzięki czemu odbiór i zwrot naczyń oraz sprzętu może odbywać się o właściwie każdej porze. To spore ułatwienie dla klientów, którzy nie muszą dopasowywać logistyki zadań pod godziny otwarcia partnera biznesowego. 

W każde miejsce w Polsce i UE

Tabor samochodowy Gastro Magic to ponad trzydzieści aut, które nieustannie krążą po całej Polsce, by „na czas i na miejsce” dowieść zamówiony sprzęt. Nie ma znaczenia, jak daleko od magazynu znajduje się miejsce docelowe – zamówienie dostawy jest po prostu możliwe. 

Naprawdę dla każdego z Was

Być może niektórzy pomyślą, że jeśli Gastro Magic jest największą wypożyczalnią to zajmuje się realizacją dużych wydarzeń na tysiące uczestników. Tak jest w istocie, ale od lat firma współpracuje także z setkami lokali, które potrzebują sprzęt na imprezę nawet dla kilkudziesięciu osób. 

Na każdą okoliczność

Zabawa karnawałowa nie musi mieć charakteru biesiady z tańcami. Może to być niezwykle uroczysty bankiet z noworocznym menu degustacyjnym lub wieczór z muzyką na żywo czy nietuzinkowym live cookingiem. W każdym z przypadków GMS posiada niezbędny sprzęt, naczynia i szkło. 

www.gastrowypozcyzalnia.pl

artykuł sponsorowany