Opublikowano: 06-10-2020

ZAKOŃCZONO ELIMINACJE KRAJOWE WORLDSKILLS POLAND 2020

WYDARZYŁO SIĘ • 2020-10-03

Daniel Bauer, Jacek Darnowski, Gaja Włodarczyk, Daniel Bewko 

 

W tym roku podczas trwający trzech dni Targów MTP – Polagra, w strefie konkursowej mogliśmy obserwować zmagania młody uczestników w krajowych eliminacjach do WorldSkills 2020, w czerech niezależnych od siebie konkurencjach – Gotowanie, Cukiernictwo, Serwis restauracyjny i Carving. 

WorldSkills oraz EuroSkills to międzynarodowe, cykliczne wydarzenie, których zadaniem jest promowanie umiejętności zawodowych. W konkursie rywalizuje 30 państw w edycji globalnej (WorldSkills). To największe tego rodzaju zawody na świecie, zwane potocznie „Olimpiadą zawodów branżowych”. Konkursy odbywają się raz do roku. Polska reprezentacja wystąpiła pierwszy raz w WorldSkills International 2018 r. w Kazaniu, zdobywając srebrny medal w kategorii Gotowanie, zwycięzcą był Maciej Pisarek.
Natomiast zwycięzcy tegorocznych eliminacji będą mieli szansę reprezentować nasz kraj w Szanghaju 

Cukiernictwo (28.09.2020)
Konkurencja cukiernicza składała się z dwóch zadań:  Moduł A – Molded Chocolate Bonbons, czyli wykonanie 15 szt. pralin z formy.
Moduł B – Petitts Fours:
• ciastka bankietowe – deserowe – 10 szt.
• ciastka take away – 10 szt.

Uczestnikami byli :

– Dominik Gajdka,
– Jan Spławski
– Joanna Lurka,
– Katarzyna Arendarczyk
– Weronika Budzich
-Natalia Neska (Białobrzeg)
– Ekaterina Em (Rosja)

Zawodników oceniali : Michał Doroszkiewicz, Elena Lelenkova (Rosja), Michał Kleiber, Paweł Mieszała.

Sędziowie techniczni : Ksenia Pieczyńska, Maciej Pisarek 

Zwycięzcami zostali:

1 miejsce – Daniel Bauer
2 miejsce – Joanna Lurka
3 miejsce – Dominik Gajdka
 

Gotowanie (29.09.2020)

W kategorii Gotowanie uczestnicy mieli za zadanie przygotować 5 porcji dania głównego z wykorzystaniem tuszki kurczaka kukurydzianego oraz deser z kruchego ciasta, gruszki i czekolady. Dodatkowym zadaniem była kulinarna bitwa, podczas której uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności techniczne – krojenie julienne z marchewki, jabłka i ziemniaka.  

Uczestnikami byli :
– Adam Oleksy,
– Adrian Gąsiorkiewicz
– Daniel Pelechaty
– Jacek Darnowski
– Karol Lipski
– Krzysztof Kowalski
– Magdalena Kowalik
– Wiktoria Madaj
– Pedro Corral Lucio (Hiszpana) 
– Coert Boschloo (Holandia)
– German Afanasiev (Rosja)
– Małgorzata Jakubczak

Eksperci:
Iwona Niemczewska
Evgenii Irishkin (Rosja)
Jeroen vanden Heuvel  (Holandia)
Ana Belen Tarancon  (Hiszpania)
Rafał Koziorzemski

Decyzją jury pierwsze miejsce zdobył, utalentowany Jacek Darnowski, który będzie reprezentował nasz kraj w Singapurze. Drugie miejsce zdobył Krzysztof Kowalski, a trzecie Adam Oleksy !

Serwis restauracyjny:

Zadanie konkursowe składało się z 3 zadań teoretycznych i 5- ciu praktycznych, a były to:

• Test wiedzy w j. angielskim
• Wykonanie czynności praktycznej przy stoliku gości – ,,flambirowany deser’
• Wykonanie czynności praktycznej – ,,szablowanie wina musującego’
• Wykonanie zadania polegającego na powitaniu gości, wskazaniu stolika, poleceniu i wykonaniu serwisu kawy oraz ciasta z patery dla 2 osób
• Test wiedzy w j. polskim
• Wykonanie zadania polegającego na powitaniu gości, wskazaniu stolika,
poleceniu i serwisie drinka oraz dania głównego pod kopułą dla 2 osób.
• Nakrycie stolika okrągłego dla sześciu osób na przyjęcie weselne• Autoprezentacja w j. angielskim – rozmowa

Wśród zawodników znaleźli się :

 Aleksandra Stańczyk
– Beata Wasiak
– Gaja Włodarczyk
– Kacper Stankiewicz
– Martyna Ławniczak
– Roman Yurchenko
– Tomasz Grabowski
– Tham Cao (Holandia)
– Mateusz Michalak
– Patrycja Madura

Eksperci

– Grzegorz Górnik 
– Tom Jansma (Holandia)
– Iga Rybacka
– Maciej Mazur
– Jarzy Czapla
– Sebastian Warpas

W serwisie restauracyjnym najlepsza okazała się Gaja Włodarczyk i to ona powalczy w Szanghaju ! Miejsce drugie zdobyła Martyna Ławniczak, a trzecie Beata Wasiak. 

Carving:

Użyte techniki:
• rzeźba – 15 punktów;
• płaskorzeźba -12 punktów;
• grafika – 8 punktów;
• pozostałe np. kwiaty, liście, ornamenty – 5 punktów
MODUŁ B
Czystość cięć – 15 punktów maksymalnie (brak widocznych przecięć, wyrwanych
lub przypadkowo obciętych elementów oraz nierówności wynikających z nieprawidłowego cięcia)
MODUŁ C
• Stopień trudności cięć – 15 punktów maksymalnie; 

– Nadia Kasicka
– Mateusz Pluciński
– Aneta Nawrocka
– Daniel Bewko
– Iga Kubicka
– Dawid Lisak
– Bartosz Michalak
_ Sara Stankiewicz
– Oleh Pelypets

Eksperci 

– Grzegorz Gniech
– Jarosław Uściński
– Jordan Bach
– Łukasz Szewczyk
-Krzysztof Wierzba
– Sylwia Kruszyńska 

Sporą przewagą punktów zwyciężył Daniel Bewko, na drugim miejscu uplasowała się Sara Stankiewicz, a na trzecim Iga Kubicka. 

Konkurencja carvingu jest nowością na WorldSkills, reprezentacja polski postanowiła pokazać talent młodych ludzi i propagować carving na arenie międzynarodowej, „-Polska w tej dziedzinie osiąga niesamowite sukcesy. Wierzymy, że również w innych krajach znajdą się pasjonaci carvingu i dzięki temu konkurencja na stałe zagości na WorldSkills.”- podkreślił Paweł Salamon Lider Zespołu WorldSkills w kategorii gotowanie. 

Wszystkim zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów, wierzymy w ich talent i zaangażowanie. Wiemy, że są ambitnymi, ale też bardzo skromnymi, młodymi ludźmi, którzy właśnie teraz otrzymali szansę przeżycia niesamowitej przygody, może ona ukierunkować ich na przyszłość. Niech uczą się od najlepszych, czerpią wiedzę i zdobywają doświadczenie- WorldSkills to doskonała przepustka do zdobycia upragnionego zawodu ! Powodzenia w Szanghaju !

 

< WRÓĆ DO Wydarzyło się

W
Najnowszy katalog Hendi w interaktywnej wersji !
MEGA WYPRZEDAŻ do -94%
Premiera nowego katalogu HENDI 2020 już wkrótce!
Urządzenia SAMMIC – 2 lata gwarancji !
#bądźbezpieczny i sprawdź naszą nową ofertę – HENDI
Niebawem
10-lecie Euro-Toques Polska połączone ze Spotkaniem Wigilijnym -01.12
Mistrzostwa Polski w Przygotowaniu Deseru 2021
#JEDZDLAZIEMI! RESTAURANT WEEK ! 28.10– 15.11
4 kraje Europy- 4 koktajle – 08.10 – konferencja on-line !
9 Kulinarny Rajd Mistrzów – konkurs kulinarny – 06.11
Chefs News
Each year on October 20th, Worldchefs celebrates International Chefs Day
ZNAMY PIERWSZE KRAJE WYBRANE DO FINAŁU BOCUSE D
Już od dziś startuje San Sebastian #GastronomikaLive – panele dyskusyjne online
Przeniesienie kontynentalnej selekcji Bocuse d’Or z powodu obecnej pandemii!
Olimpiada Kulinarna IKA, Stuttgart – 14-19.02.2020
Kalejdoskop
Najlepsze restauracje w Paryżu, czyli subiektywny przewodnik French Touch
IGHP: wakacje 2020 w hotelach pod kreską !
Smażenie powideł metodą tradycyjną” – niematerialne dziedzictwo regionu na płycie
Whiskey Boba Dylana dotarła do Polski!
Hotelowe innowacje wywołane przez COVID-19 !
Hotele i restauracje
Qulinarium – nowa strefa restauracyjna w Manufakturze
Hotel Radisson Blu w Gdańsku – przyjazne miejsce gdzie czuć ducha historii
Sing Sing – nowy azjatycki koncept w Warszawie
5 ciekawostek o Amerykańskiej kuchni !
Restauracja Patio z Rzeszowa zwycięzcą Restaurant Week Polska
Nowości produktowe
Pstrąg złocisty marka premium prosto z Zielenicy !
Nowy katalog 2020 Fine Dine !
Ruszyła nowa strona Welbilt Polska !
Fine Dine nowym Dystrybutorem w Polsce uznanej marki porcelany Churchill !
SMARTCAP – to be superior !
Wydarzyło się
 
Polagra 2020 zakończona !
Czas na rybę – zakończono konkurs kulinarny !
Zakończono eliminacje krajowe WorldSkills Poland 2020
Wielką Chochlę Gastronomika zdobyła drużyna z Kowalewa Pomorskiego
Taste Of Canada – Szefowie Zachodniego Wybrzeża gotowali w Ambasadzie !
Księga przepisów
Fajita
Bagietka serowa z mięsem
Szkoły gastronomiczne
„Smaki potraw i zup kuchni regionalnej”- kulinarny piknik ! -28.09
Konkurs Kulinarny „Czas na rybę! – uczniowie szkół gastronomicznych ! 3-4.10
Szef Team Challenge” – nowe wyzwanie dla uczniów szkół gastronomicznych
Bachusowe Potyczki Kulinarne dla szkół – 26.03
Kuchnia Polska z Pomysłem – dla szkół 19.03 !
żrodpyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS
Źródlo : Papaja.pl