15 lat firmy Koree

Opublikowano: 13-09-2018

Firma Koree  została założona  w 2003 r.  w Warszawie. Jest jedną z czołowych firm dostarczających na polski rynek wysokiej klasy urządzenia gastronomiczne. Specjalizuje się w wyposażaniu obiektów gastronomicznych i współpracuje z największymi sieciami fast-food, supermarketów, kawiarni, stacji benzynowych, palarniami kawy oraz licznymi klientami indywidualnymi. 

Partnerami firmy Koree są wyłącznie uznani zagraniczni i polscy producenci. Firma Koree zaopatruje swoich klientów w sprzęt takich  producentów jak: La Marzocco, Thermoplan, Welbilt (m.in. Convotherm, Merrychef), Smeg, Antunes, Enodis, Fetco, Ditting, Mazzer, Onnera, Prince Castle, FKI, 3M. 

Najwyższą wartością dla Koree są klienci. Misją firmy jest oferowanie najlepszej jakości sprzętu, innowacyjnych rozwiązań i serwisu na terenie całej Polski. Firma Koree zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do wymagań i potrzeb  klientów, a także doskonale zna i rozumie rynek gastronomiczny w Polsce. Koree  przekazuje swoje doświadczenie tak, aby klienci zawsze czuli, że są  najważniejsi. Oprócz sprzedaży urządzeń  firma oferuje profesjonalne wsparcie przy tworzeniu projektów technologicznych, a Serwis to doskonałe i niezbędne uzupełnienie oferty.

Firma Koree w ciągu 15 lat działania  bardzo się rozwinęła, zaopatrując w sprzęt gastronomiczny znaczną część  rynku  branży HoReCa w Polsce. Rozwój ten doprowadził do decyzji o wybudowaniu nowej siedziby firmy, która znajduje się pod adresem: ul. Kręta 34A ,  05-850 Ożarów Mazowiecki. Jest to konsekwencja wieloletniego zaangażowania Koree w rozwój Polskiego rynku HoReCa i przełomowy moment dla całej firmy, który daje jeszcze więcej możliwości rozwoju jak i wyzwań. 

Ta ogromna  inwestycja stawia Firmę Koree w czołówce dostawców sprzętu gastronomicznego w kraju.

Z tej okazji przybędą do Polski przedstawiciele wszystkich  dostawców sprzętu, z  którymi współpracuje  firma Koree.  Będzie to też okazja do spotkania  z największymi klientami firmy. 

Gala jubileuszowa została objęta patronatem medialnym przez czasopisma branżowe : Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweet&Coffee, Przegląd Gastronomiczny, Food Service,  Hotelarz,  Restauracja, a także przez portal: newsgastro.pl .

Obchody piętnastolecia  firmy oraz otwarcie nowej  siedziby, firma  Koree będzie świętować  w dniu 27 września 2018r. w Warszawie w Studio ATM na ul. Wał Miedzeszyński 384.