Anna Lewandowska i Kinga Pienińska

Opublikowano: 18-01-2018

będą razem promować zdrowy styl życia.

Jeżeli dbamy o zdrowie to żywienie jest kluczem. Jedzenie jest naszym paliwem i ma nam służyć najlepiej jak to możliwe, a nie jedynie nas sycić. To zasada, której przestrzega Anna Lewandowska – sportsmenka, trenerka, motywatorka, specjalista do spraw żywienia oraz młoda mama. Ponieważ ta zasada jest bliska również marce wody Kinga Pienińska, współpraca producenta wody i sportsmenki zdawała się wyłącznie kwestią czasu. W roku 2018, Ania Lewandowska została ambasadorką Kingi Pienińskiej. 

Współpraca znanej sportsmenki z producentem wody zaplanowana jest długofalowo i obejmować będzie kampanię telewizyjną, działania PR oraz inne formy aktywności, związane z promocją zdrowego stylu życia i odżywiania całej rodziny. Wizerunek Ani Lewandowskiej znajdzie się także na opakowaniach produktów marki. Kinga Pienińska to jedna z niewielu w Polsce naturalnych wód mineralnych, które nie są poddawane   tzw. uzdatnianiu, czyli trafiają wprost ze źródła do butelki. Dzięki temu zachowują pierwotną czystość i naturalne bogactwo minerałów. Kinga Pienińska wydobywana jest w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego, a jej smak był wielokrotnie nagradzany przez międzynarodowe jury sommelierskie.

Cieszę się, że marka Kinga Pienińska zaprosiła mnie do współpracy. Jako osoba promująca zdrowy tryb życia doskonale wiem, jak ważnym elementem diety jest odpowiednie nawadnianie organizmu i jak istotną rolę pełni w tym względzie regularne picie wody. – powiedziała Anna Lewandowska.

Początek współpracy skomentowała również Agnieszka Supińska, rzecznik prasowy producenta wody Kinga Pienińska:

Chcieliśmy, aby Kingę Pienińską promowała osoba, którą Polacy kojarzą z dobrym stylem i zdrowym odżywianiem. Zależało nam, żeby była to kobieta aktywna, znana z bezkompromisowości w sprawach zdrowia i odżywiania. Kiedy już nazwaliśmy te cechy, wybór Anny Lewandowskiej okazał się naturalny. Pozostało nam tyko dać Annie okazję, żeby mogła przekonać się o smaku i jakości naszej wody. Cieszymy się, że Kinga Pienińska przypadła jej do gustu.

O Kindze Pienińskiej:

Kinga Pienińska to naturalna woda mineralna klasy Premium, z ponad 100-letnią tradycją. Czerpana ze źródeł usytuowanych w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego. W obrębie jednych z najczystszych gór Europy, o budowie geologicznej, działającej jak naturalny filtr. Z głębinowych źródeł Kinga Pienińska trafia wprost ze źródła do butelki, zachowując wszystkie walory stworzone przez naturę. Ze względu na swoją średnią mineralizację, skład oraz niskosodowość Kingę Pienińską może pić każdy konsument powyżej drugiego roku życia, bez ograniczeń zdrowotnych. Wyróżnia ją wyrazisty i orzeźwiający górski smak, za który woda otrzymała trzy złote gwiazdki Superior Taste Award 2014. To wyróżnienie przyznawane przez International Taste & Quality Institute w Brukseli – organizację, zrzeszającą niezależnych Szefów Kuchni i Sommelierów.