Best Restaurant Awards nominował Vine Bridge

Opublikowano: 27-02-2018

Nominacja od brytyjskiego Best Restaurant Awards to ogromne wyróżnienie dla Vine Bridge new polish cuisine i nagroda sama w sobie. Do tej prestiżowej grupy trafiają bowiem wyłącznie restauracje, które mocno wyróżniają się na rynku gastronomicznym i reprezentują najwyższą jakość. Wybór organizatorów ogólnoświatowego konkursu najlepszych restauracji wynika również z faktu, że dostrzeżono w Vine Bridge kulinarną odmienność i nacisk na ochronę środowiska. 

Sami o sobie mówią, że ich dania oparte są na produktach regionalnych, przygotowanych tradycyjnymi metodami z wykorzystaniem innowacyjnych, współczesnych technologii. Inspiracją do ich powstania była fascynacja Ziemią i jej historią, smakami i zapachami z nią związanymi. Kuchnia Vine Bridge to powrót do dań jadanych od pokoleń: kasz, wypiekanych pierwotnymi metodami chlebów, zaprawianych ziołami mięs i ryb; owoców lasu. Przygotowanych w glinie, na kamieniu i z ognia, z miłością i pasją, z całą posiadaną wiedzą o gotowaniu, wędzeniu, smażeniu, czy pieczeniu.

W Vine Bridge zjemy takie potrawy, jak choćby mięso w glinie, chleb damasceński, placek lniany z trawami, krem ze szczawiu, sałatkę z łęgów, podpłomyk z perzu. Desery kuszą lodami z kaszy gryczanej i ravioli z miodu pitnego. To kuchnia polska w nowoczesnym wydaniu, otwarta na kulinarne eksperymenty, słusznie nagrodzona Hermesem za innowacyjność i kreatywność. 

https://web.facebook.com/VineBridgeNew/

http://vinebridge.pl/