GMS i Polish Businesswomen Awards!

Opublikowano: 30-04-2017

Szósta edycja konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards, organizowanego przez redakcję magazynu „Businesswoman & life” już za nami. Podczas wydarzenia najbardziej przedsiębiorcze Polki, innowacyjne firmy oraz marki nagradzone zostały statuetkami za osiągnięte w wielkim stylu sukcesy oraz dotychczasową działalność.

Uroczysta gala odbyła się w sobotę 22 kwietnia 2017 roku w Hotelu Bellotto. Goście zostali powitani przez redaktor naczelną magazynu „Businesswoman & life” Elżbietę Jeznach, a całą uroczystość poprowadził niezwykle charyzmatyczny Adam Adamonis.

By podkreślić podniosłość galę rozpoczął występ tenorów operowych TRE VOCI, którzy wprowadzili do hotelu pełną podekscytowania atmosferę. Trzech wspaniałych to: Voytek Soko (Wojciech Sokolnicki), Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj

Laureaci otrzymali statuetki w takich kategoriach jak:

1.Kategoria „Wybitna Osobowość”

2.Kategoria „Zdrowie”

3.Kategoria „Moda”

4.Kategoria „ Zdrowa Żywność”

5.Kategoria „ Nieruchomości i budownictwo”

6.Kategoria „URODA”

7.Kategoria „Edukacja, Szkolenia i Coaching”

8.Kategoria „Podróże i Turystyka”

9.Kategoria „Sukces Firmy”

10.Kategoria „Nagroda Publiczności”

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała czteroosobowa kapituła w składzie:

Iwona Sorbian – ekspert do spraw optymalizacji produkcji i podnoszenia efektywności pracowników

Sławek Muturi – założyciel Grupy MZURI, mającej w swoim portfelu kilka tysięcy nieruchomości, autor książek oraz bloga FRIDOMIA.PL

Elżbieta Jeznach – redaktor naczelna magazynu „Businesswoman & life”, prezes Fundacji Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu

22.04 BWA 2

Atrakcją wieczoru były wspaniałe pokazy mody marek: OLSEN oraz VITO VERGELIS. Obuwie do pokazu mody udostępniła marka HÖGL. Makijaż wykonali wizażyści z Golden Rose, o fryzury zadbali styliści z Szymojko & Dziewoński, modelki zapewniła agencja modelek i hostess – M-DUO Models.

Wśród  nominowanych firm znalazła się również  firma: Gastro Magic Service, która otrzymała statuetkę w kategorii „SUKCES FIRMY”! A to dowodzi o prężnym jej rozwoju na trudnym i tak szerokim rynku gastronomicznym. Nagrodę dla GMS odebrała Pani Małgorzata Piotrowska – Marketing Manger.

Takie chwile utwierdzają cały zespół firmy w tym, że warto dawać z siebie 100% zaangażowania i dbać o każdy szczegół oraz o rozkwit firmy dla klientów.

Czujemy, że nasz trud włożony w budowę każdego szczebla GMS został doceniony i daje nam to ogromną dawkę motywacji do dalszej pracy na coraz wyższym poziomie.

Dziękujemy! 

FullSizeRenderq