Hotelarski Mistrz Siatkówki Wrocław 2009

Opublikowano: 20-08-2009

Dnia 28 czerwca 2009 roku przy ul. Parkowej we Wrocławiu odbył się II Turniej o Puchar Mistrza Piłki Siatkowej.

Tym razem do sportowej rywalizacji zgłosiło się dziesięć drużyn hotelarskich z

Wrocławia (Sofitel Wrocław, Art Hotel, Hotel Diament, HP Park Plaza, Mercure Panorama, Radisson Blu Hotel, Scandic Wrocław, Hotel Wrocław) oraz gościnnie Informacja Turystyczna Orfin i drużyna z Biura Promocji Miasta Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Oprócz sportowych zmagań impreza miała także charakter integracyjny i towarzyszył jej grill przygotowany specjalnie przez szefów kuchni wrocławskich hoteli.

Zwycięzcą turnieju został Hotel Wrocław, tuż za nim uplasował się Art Hotel, a trzecie miejsce zajął Hotel Mercure Panorama. Przyznano również nagrodę specjalną za najlepsze kibicowanie – otrzymał ją Hotel Diament.

Turniej organizowany jako wspólna impreza integracyjna wrocławskich hotelarzy.