Już ponad rok za nami!

Opublikowano: 14-12-2016

I znów mamy grudzień! 
To drugi grudzień odkąd mam przyjemność być z Wami.
Korzystając z okazji zbliżających się świąt pragnę podziękować wszystkim naszym reklamodawcom, partnerom i czytelnikom za to że jesteście z nami. Dziękujemy! Chcemy abyście byli zadowoleni i wracali do nas jak bumerang.
 
To już półtora roku od uruchomienia portalu w nowej wersji. W sierpniu zeszłego roku nie tylko zmieniliśmy layout strony, ale również zmienił się redaktor naczelny. Ruszyliśmy pod hasłem – Nowy Wygląd! Nowa Jakość! 
 
Większość z Państwa zna mnie z branży, a dla tych z którymi nie miałam jeszcze okazji się poznać pragnę się przedstawić.
Nazywam się Małgorzata Piotrowska, kieruję całością działań związanych z portalem od strony merytorycznej jak również odpowiadam za wygląd, kształt i jego zawartość. Jednym słowem dbam o całokształt i o Państwa zadowolenie.
Od lat związana jestem z szeroko pojętą branżą gastronomiczną. Pracowałam w 5 gwiazdkowym hotelu oraz w znanej na rynku firmie winiarskiej. Obecnie pracuję na stanowisku Kierownik Marketingu w największej w Polsce wypożyczalni gastronomicznej Gastro Magic. Portal jest dla mnie dodatkowym zajęciem i dodam że bardzo przyjemnym. 
 
Razem z moim Szefem Piotrem Wieczorkiem chcemy życzyć Wam
Zdrowych, Spokojnych, Radosnych i przede wszystkim Pysznych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w nadchodzącym Nowym 2017 Roku !
 
Do zobaczenia wkrótce! 
banner_swiateczny_ng