Karmellove szaleństwo na Zimowym Narodowym

Opublikowano: 25-01-2017

W miniony weekend na Zimowym Narodowym w Warszawie stanęła gigantyczna czekoladowa kostka czekolady autorstwa Janusza Profusa – Maestro Czekolady E.Wedel. Rzeźba ważyła ponad 500 kg i stanowiła równowartość ponad 5,5 tys. tabliczek i prawie 100 tys. pojedynczych kostek czekolady. Na odwiedzających czekało także wiele słodkich atrakcji.

Karmelowy Weekend był pełen konkursów. Zwycięzcy mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach z malowania czekoladowych arcydzieł. W sobotę, na oczach widzów malowano także karmelowe obrazy i rzeźbiono figurki z czekolady. Wszyscy mogli do woli degustować  produkty Karmellove –  tabliczki (pełną białą karmelową, czekoladę z wafelkami oraz ze słonymi orzechami arachidowymi) oraz pianki Ptasie Mleczko® oblane czekoladą karmelową.

Zimowe Miasteczko odwiedzili również znani YouTuberzy: Adrianna Skon i Karol Poznański (Kaiko). Fani mieli okazję spotkać się, porozmawiać i zrobić zdjęcia ze swoimi ulubieńcami. Wiele osób skorzystało z okazji, aby pojeździć na łyżwach na obrandowanym lodowisku Kamellove.

Kulminacyjnym momentem było dzielenie ogromnej rzeźby, która w niedzielę została ze smakiem skonsumowana przez uczestników wydarzenia. Wspólnymi siłami kilkaset osób z dziecięcą radością podołało jednak słodkiemu wyzwaniu i zjadło tę nietypową rzeźbę.

_MG_6370

***

E.Wedel to najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, która od ponad 160 lat dostarcza swoim konsumentom radość i przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady. W portfolio marki znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle i batony. Od września 2010 roku, Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE, która jest międzynarodowym koncernem, założonym w 1948 roku. Grupa działa w różnych dziedzinach biznesu, włączając w to sektor spożywczy, słodyczy, handlu, podróży i turystyki, chemiczny, rynek budowlany oraz finansowy.