Ponad 50 szefów kuchni i cukierni!

Opublikowano: 29-12-2017

Na rynek HoReCa trafiło kolejne wydanie Kalendarza Smarten z Szefami kuchni i cukierni. Po sukcesie poprzednich edycji pomysłodawcy projektu, którzy na co dzień pracują z szefami i w tym roku wydali nietuzinkowy kalendarz, w którym rok 2018 zadedykowali wielkiemu wydarzeniu – krajowym eliminacjom Bocuse d’Or Poland 2018. Ten najważniejszy konkurs kulinarny na świecie powrócił do naszego kraju a oficjalnym reprezentantem marki Bocuse d’Or w Polsce jest agencja Smarten PR.
W tym roku zaproszono do projektu ponad 50 szefów kuchni i cukierni. Wtedy nie wiedziano jeszcze, że wśród nich znajdują się kucharze, którzy zakwalifikują się do finału Bocuse d’Or Poland 2018, który odbędzie się w dniach 27-28 lutego w Warszawie.

Ideą tej edycji kalendarza są kolorowe zdjęcia szefów wykonane w plenerze.
Wiele z tych miejsc nawiązuje do regionu, z którym bohaterowie poszczególnych kart kalendarza związani są kulinarnie. A zatem każdy miesiąc to inna historia i inna część naszego pięknego kraju. Połączono młodość z długoletnim doświadczeniem i niekwestionowanymi autorytetami polskiej gastronomii w pięknych okolicznościach przyrody. 

Dodatkowym elementem umieszczonym również w tegorocznym kalendarzu są ważniejsze daty wydarzeń gastronomicznych, które będą miały miejsce w nadchodzącym roku. Wśród nich targi, konkursy i tematyczne święta w poszczególnych dniach.  Kalendarz Smarten jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju przede wszystkim ze względu na osoby, które wzięły udział w projekcie jak również jego ciekawe, niekonwencjonalne wydanie. Jest również swojego rodzaju podziękowaniem dla Szefów za ich codzienną, niełatwą pracę i pokazaniem, że to co robią jest ważne i smaczne, nie tylko w wymiarze jedzenia.

Partnerami kalendarza są: Bosch, Sokołów, Lesaffre, Ambasador 92, Debic, CHEF, Fine Dine, Gastro Magic Service, 123Gastro oraz Convotherm.

Patronat: KSK, OSSKiC, Biznes Restauracje & Catering, Newsgastro, Papaja, Poradnik Restauratora.

Aut. SmartenPR
www.smartenpr.pl