Ponad dwa lata z Wami!

Opublikowano: 28-12-2017

Słyszycie?

To kroczy w naszą stronę Nowy Rok, który niesie wielkie marzenia, ogromne zamiary i mnóstwo wiary w wyśmienite jutro. I takie będzie, bo przecież wszyscy jesteśmy mocarzami i w 2018 roku z pewnością damy sobie ze wszystkim radę! 

Tymczasem u nas czas na podsumowania… Największym sukcesem roku 2017 jesteście Wy – czytelnicy portalu i przyjaciele na Facebooku. Jest Was coraz więcej, czego dowodzą ambitnie wnoszące się słupki zasięgu. To mój trzeci grudzień z Państwem i ponad dwa lata portalu po „tuningu”. Nieskromnie przyznam, że Wasza obecność dodaje mi skrzydeł i pozwala wlecieć wyobraźni przynajmniej na rok do przodu. Co widzę? Jeszcze więcej naszej pracy, dzięki której będziemy mogli wspólnie spożyć wiele dorodnych kołaczy. Bo przecież jesteśmy tu dla Was! Piszemy o Waszych osiągnięciach, publikujemy dokonania, opisujemy plany. Dajemy też najlepszą ofertę na reklamę, bo naprawę zależy nam na Waszym sukcesie! Ciężko, ale z radością i satysfakcją pracujemy, by coraz więcej osób, każdego dnia dowiadywało się o wielopłaszczyznowych odmętach szeroko pojętej gastronomii. W tym roku byliśmy obecni na wszystkich ważnych wydarzeniach, by osobiście podziwiać Wasze dokonania i dać czytelnikom rzetelny materiał z przebiegu eventów. Zapraszajcie naszą redakcję, piszcie do nas – chcemy być jeszcze bliżej!

A rok 2018 zaczynamy z redakcyjnym przytupem, który wraz z nami wykona dla Państwa świeża krew w zespole – Andżelika. Jeśli Was znajdzie, opowiedzcie jej o sobie, a spisane przez nią słowa pójdą w świat i zapracują na Wasz sukces. 

To co? Raz jeszcze: fantastycznych planów i nieokiełznanych marzeń!

Małgorzata Piotrowska

Redaktor naczelna Portalu Newsgastro.pl