Premium Brand Cisowianka!

Opublikowano: 04-05-2017

Po raz kolejny Cisowianka została uznana Marką Wysokiej Reputacji projektu Premium Brand

Cisowianka z roku na rok umacnia swoją pozycję na rynku, ciesząc się ogromną sympatią i zaufaniem konsumentów. Kolejnym dowodem siły marki jest przyznany jej już po raz ósmy z rzędu tytułu Marki Wysokiej Reputacji Premium Brand. 

Cisowianka jest marką, która zawsze uważnie słucha potrzeb konsumentów i stara się wychodzić im naprzeciw. Zakład, w którym butelkuje się tą naturalną wodę mineralną jest jednym z najnowocześniejszych na świecie, co pozwala na butelkowanie wody z zachowaniem wszystkich cennych właściwości danych jej przez naturę. Kolejny tytuł Marki Wysokiej Reputacji Premium Brand dla Cisowianki dowodzi, że jej oparta na naturalności i autentyczności, filozofia znajduje duże uznanie zarówno na rynku jak wśród konsumentów. 

Podczas dwunastej już Gali Premium Brand 2017, która odbyła się Teatrze Sabat w Warszawie 27 kwietnia, statuetkę dla marki Cisowianka odebrała PR Manager marki – Agata Berndt-Wazelin. Po raz trzeci w historii badania przyznano również nagrodę Człowiek Wysokiej Reputacji, którą otrzymał Jerzy Owsiak. 

Premium Brand dla Cisowianki 2017

Premium Brand to jedyny projekt na polskim rynku, badający reputację marek jako element przewagi konkurencyjnej. Nagroda Premium Brand jest przyznawana na podstawie niezależnych, profesjonalnych analiz wyników ogólnopolskiego badania konsumentów.