Slow Market zacumował na kultowej Barce.

Opublikowano: 14-07-2020

Kulinarny sezon nad Wisłą czas start!

Już w ten weekend rozpocząl się kulinarny sezon nad Wisłą. Slow Market  – w tym roku w nowej przestrzeni miejskiej – z lądu na wodę. Zacumuje na białej, kultowej Barce, która pływa tuż obok Placu Zabaw. Niezmiennie możemy liczyć na lokalne i egzotyczne dania i mnóstwo dodatkowych atrakcji. 

10 lipca 2020. Tę datę powinni zapisać w kalendarzu wszyscy miłośnicy dobrej kuchni na świeżym powietrzu. Jak co roku i tym razem przez cały weekend będziemy jeść, pić i bawić się do późnych godzin nocnych. I tak już co tydzień do końca lata.

Na wygłodniałych smaków na Barce czekać będzie co weekend 10 streetfoodowych wystawców.

W menu same najlepsze specjały. Spróbujesz kultowych pozycji ulubionych warszawskich lokali gastronomicznych. Spotkasz najlepszych, wyselekcjonowanych wystawców, którzy zaprezentują swoje najznakomitsze potrawy, wyroby i przetwory. Czekać na Ciebie będą wystawcy z poprzednich lat, ale i nowi mistrzowie kuchni. Poznasz nowe smaki i wrócisz do tych, które już bardzo dobrze znasz. Coś dla siebie znajdą na pewne miłośnicy dań mięsnych, ale również wegetarianie. Ci, którzy wolą słodkie smaki i ci, którzy wybierają raczej te słone. Na zimno i na gorąco.

W weekend otwarcia karmić będą: Burritos Locos, Firasek Sweets, Gofry Bąbelkowe, Hamburger z Karaibów, Mojo Picon, Momencik Vegan Burrito and Tacos, Nadziane – kuchnia polska, Ola Latina, Thaigrr.

 

Dołącz do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/2684101651915472/