Złote Medale MTP przyznane!

Opublikowano: 15-08-2017

Złote Medale MTP targów Polagra Gastro/Invest Hotel przyznane!

Dnia 9 sierpnia 2017 r. odbyło się posiedzenie Sądu Konkursowego konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, który wybrał najbardziej innowacyjne produkty,
z którymi będzie można zapoznać się podczas bloku targów Polagra zaplanowanego na 25-28 września br.

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku. 

W tym roku Sąd Konkursowy przyznał cztery złote Medale, które zostaną zaprezentowane
na ekspozycji targów Polagra Gastro/Invest Hotel. W gronie wyróżnionych firm znalazły się: EmiChem P.P. Michał Mierzwa, Komat Mieczysław Kozłowski, PRO ASCOBLOC Sp. z o.o oraz MEIKO Maschinenbau GmbH & Co. KG (zgłaszający: Meiko Clean Solutions Polska Sp. z o.o.).

Jak podkreślają organizatorzy targów, to jeszcze nie koniec zmagań o wyróżnienia targowe. Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali MTP wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji – Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują zwiedzający i internauci. Głosowanie będzie możliwe w trakcie targów Polagra Gastro/Invest Hotel, gdzie swoje głosy można oddawać na specjalnie przygotowanych do tego stoiskach – Strefa Mistrzów oraz za pośrednictwem strony internetowej www.zlotymedal.mtp.pl.

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli Polagra Gastro i Invest Hotel,
w ramach dobrze wypracowanej już formuły, ponownie dostarczą wielu  inspiracji dla przedstawicieli sektora HoReCa, a nowe koncepcje niewątpliwie będą stymulować branżę do dalszego rozwoju. Przedstawicielom gastronomii polecamy również zapoznanie z ekspozycją, odbywających się w tym samym czasie, targów Polagra Food, gdzie wystawcy zaprezentują wiele nowości oraz także produkty nagrodzone Złotym Medalem MTP (lista laureatów targów Polagra Food znajduje się na: http://www.polagra-food.pl/pl/zloty_medal_mtp/o_laureaci_konkursu_o_zloty_medal_mtp_2017/).

Laureaci konkursu o Złoty Medal MTP targów:

1.JAX PROFESSIONAL Profesjonalny zestaw do mycia pieców konwekcyjno-parowych i grilli

 

1- JAX 44

 

   

 

EmiChem P.P. Michał Mierzwa, Poznań / Pawilon 6A stoisko 34

Preparat JAX PROFESSIONAL „44” do mycia  pieców konwekcyjno-parowych z wbudowanym systemem mycia oraz  do użytku ręcznego bazuje na wodorotlenku potasu, bardziej reaktywnym i skuteczniejszym niż NaOH. Mniejszy udział procentowy alkaliów, przy zachowaniu tej samej siły mycia, to mniejsza korozja komory i szyby pieca. Zawarty w produkcie rozpuszczalnik zwielokrotnia efekt. Do procesu płukania po myciu niezbędny jest JAX PROFESSIONAL „46” likwidujący alkaliczny odczyn płynu myjącego. Liczy się efekt i bezpieczeństwo!

 

 

2.Linia bufetów FRESH

Komat Mieczysław Kozłowski, Romanowo Dolne / Pawilon 6A stoisko 18

2-Linia bufetĘw FRESH - Komat_6 

Firma Komat wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zaprojektowała rodzinę bufetów FRESH. Bufety
z linii FRESH to kompleksowa oferta, w skład której wchodzi bufet chłodniczy, grzewczy i neutralny. Rozwiązania zastosowane w bufetach FRESH zapewniają atrakcyjną prezentację produktów oraz gwarantują zachowanie ich świeżości oraz walorów smakowych przez dłuższy czas.

3. Sterownik cyfrowy grzewczych urządzeń gastronomicznych

PRO ASCOBLOC Sp. z o.o., Syców / Pawilon 6A stoisko 19

3-sterowanie cyfrowe ascobloc 2

Nowość na rynku sterowania urządzeniami grzewczymi w gastronomii. Sterowanie Cyfrowe Ascobloc to gwarancja idealnej nastawy temperatury, łatwość utrzymania w czystości i najwyższe bezpieczeństwo pracy. Czytelny wyświetlacz pozwala w szybki sposób skontrolować nastawę w % w przypadku promienników halogenowych i w °C w przypadku grzałek. Panel sterowania zredukowany do naklejki plastikowej daje nieporównywalnie wyższą higienę w stosunku do konwencjonalnych gałek.

4. Zmywarka kapturowa M-iClean H

MEIKO Maschinenbau GmbH & Co. KG, Niemcy

Zgłaszający: Meiko Clean Solutions Polska Sp. z o.o., Suchy Las, Jelonek / Pawilon 6A  stoisko 48

ProEXR File Description =Attributes= cameraAperture (float): 60 cameraFNumber (float): 8 cameraFarClip (float): 1e+030 cameraFarRange (float): 1e+018 cameraFocalLength (float): 100 cameraFov (float): 33.0941 cameraNearClip (float): 0 cameraNearRange (float): 0 cameraProjection (int): 0 cameraTargetDistance (float): 1037.03 cameraTransform (m44f): [{0.616783, -0.787133, -0, -794.711}, {0, 0, -1, 178}, {0.787133, 0.616783, -0, 632.201}, {0, 0, 0, 1}] channels (chlist) compression (compression): Zip dataWindow (box2i): [0, 0, 3999, 3999] displayWindow (box2i): [0, 0, 3999, 3999] lineOrder (lineOrder): Increasing Y pixelAspectRatio (float): 1 screenWindowCenter (v2f): [0, 0] screenWindowWidth (float): 1 type (string): "scanlineimage" =Channels= A (float) B (float) G (float) R (float)

Zmywarka kapturowa zbudowana całkowicie od podstaw, która znacznie skróci czas pracy i pomoże zmniejszyć koszt mediów. Automatyczny kaptur, który zamyka się po wykryciu kosza i otwiera natychmiast po zakończonym procesie mycia. Personel może zająć się w tym czasie innymi zadaniami, nie martwiąc się, że nie zauważy końca procesu. Para nie przedostaje się do pomieszczenia, gdyż zostaje zassana przez komin zintegrowany z kapturem zmywarki, a ciepło odzyskiwane jest nie tylko w trakcie procesu mycia, ale także z wody odpływowej. Nowy wymiar zmywania – jesteś w raju zmywania. 

Więcej informacji na www.polagragastro.pl.